Style XP

Mam od jakiegoś czasu Style XP. Tylko że po tym dłuuuugim czasie chcę coś pozmieniać. Wchodzę na http://www.themexp.org i oczywiście pobieram interesujący mnie element… A po pobraniu nie mogę dodać go do w/w programu :[ Mam komunikat następujący …nie zawiera pliku .theme albo .msstyles file… Co ja mam zrobić ?? Pomóżcie …

moze przeinstaluj program i bedzie po problemie i przeczysc rejestr

Sprawdz również czy pobierasz odpowiednie pliki

Czyli np. Boot Screen literka (B)…itd

Kilka pierwszych sciagniec sciagasz plik instalacyjny.

Chce sie on sicagnac jednak Ty dajesz anuluj.

Klikaj download do skutku az nie bedzie sie chcial sciagnac plik w formacie ZIP. Wtedy spokojnie go dodajesz do programu i wykorzystujesz.

Tak sie zkłada że miałem akurat format wiec mam na nowo zainstalowany program. Ale ja mam tak już nie pierwszy raz :frowning: Cały czas nie wiem co mam zrobić :confused:

A plik jak ściagne z w/w strony (http://www.themexp.org) to jest z rozszeżeniem ZIP i pokazuje cały czas “błąd w spakowanym pliku”.

Na stronie w/w jest bardzo dużo tych stylów, ale gdybym ściagał na chybił trafi to i tak dalej mam to samo :((

Odinstaluj program.

Wyczysc rejestr za pomoca JV 16 Power Tools.

Nastepnie zainstaluj najnowsza wersje StyleXP

:arrow:

Tutaj

Pobierasz styl w ZIP.

Nastepnie w programie wchodzisz w to co chcesz zmienic i dajesz Add new visula style i szukasz pliku ZIP i jak znajdzie to OK i powinno byc wszystko dobrze.

Jeśli pisze, że błąd to może nie ściąga Ci sie całe archiwum. Tylko jakąś część, czy możesz wypakować to co ściągnąłeś?? Podaj maila, wyśle Ci jakiś styl i sprawdzisz czy działa… u mnie wszystko działa bez problemu;)

Tego co ściagłem nie mogę otworzyć (z tego co pamiętam moi znajomi też mają takie problemy).

Mój E-mail - adi.aj@wp.pl (w temacie wpisz np. Forum)

Podaj nazwe stylu ktora probojesz sciagnac.

Oraz opisz wszystko w jakis sposob robisz.

Czy zainstalowales najnowsza wersje StyleXP?

Wchodzę na http://www.themexp.org/listings.php?type=vs&view=date

Następnie pobieram styl np. trzeci “Pixel2Life XP Theme by nicram * (VS)”. Ma on około 962KB

Następnie uruchamiam Style XP - wchodzę w zakładkę “Style” klikam “Dodaj nowy styl…”, wyszukuje go na dysku i zatwierdzam.

Wyskakuje mi znów błąd "…nie zawiera pliku .theme albo .msstyles file… ".

Plik który ściagłem nie mogę rozpakować - ŻĄDNEGO nie mogę rozpakować jakiego ściagne :((

Złączono Posta : 04.08.2005 (Czw) 19:12

Wersje programu mam 3.03. Miałem już kilka innych wersji tego programu i tak samo sie działo…

Widze ze nawet nie raczyles przeczytac co napisalem wyzej :?

Wiec napisze to jeszcze raz.

Musisz sciagnac pare razy ten plik az nie zaczniesz sciagac w formacie ZIP :!: Po pierwszym,drugim, trzecim a moze nawet czwartym razie dopiero zaskoczy i zaczniesz sciagac plik w formacie ZIP. Domyslnie sciaga sie plik w formacie MSS.

Sciagnij sobie rowniez nowsza wersje StyleXP. Jesli czytales moje posty to linka zobaczysz :wink:

Sorki już wiem o co Ci chodzi ale mam pytanie bo po co ja mam ściagać pare razy by uzyskać plik w formacie ZIP jak ja już mam go. Mi nie ściaga stylów w formacie MSS tylko w ZIP.

Chyba że ja już sie pogubiłem i nie rozumiem tu czegoś :frowning:

Ten styl co Ty chcesz sciagnac

"Pixel2Life XP Theme by nicram * (VS)"

Ma dokladnie 560kb badz podobnie.

Wiec jesli sciagasz plik ktory ma 962kb to sciagasz plik MSS ktory jest na nic Ci potrzebny.

Pewnie gdyby przeslal ten plik ktory masz sciagnac wszystko by zadzialalo. Jednak zainstaluj najnowsza wersje i sciagnic tego ZIP’a.

Dam Ci linka zebys sie nie meczyl :wink:

:arrow: Tutaj

Sciagnij go i wgraj poprzez program.

Więc spokojnie,ustalmy fakty…

:arrow: masz już pliki .zip ale wyskakuje błąd… może więc pora uaktualnić WinRAR ?? Lub inny program??

Niech Was uściskam :wink: A szczególnie “Patricko”.

D Z I A Ł A ! ! Jestem Wam bardzo wdzięczny za starania :slight_smile: