Sub-Edit (brak obrazu, Invalid Operation)

wiem, że jest już pewnie wiele tematów odnośnie tego programu, ale takiej sytuacji nie znalazłem. Wszystko było ok, nie wiem co się nagle zmieniło, ale gdy chcę włączyć film pokazuje mi się szary kwadrat/prostokąt, czas filmu jest często zupełnie inny niż powinien być (np dla 1,5 godzinnego filmu pokazuje 15 minut), a po kilku sekundach wyskakuje EInvalidOp. a następnie " access violation at address 00492479 in module ‘subedit.exe’. Read of address 00000038 ". jak ktoś się natknął na coś podobnego i może pomóc to byłbym wdzięczny

Jaki system operacyjny?

pawel_lbn ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

używam Visty, ale mam nakładkę do Sub-Edita. Do wczoraj wszystko działało jak należy, resetowałem kompa, przeinstalowywałem i nic. Pod Media Player Classic działa wszystko, ale nie zawsze z napisami jest ok. Mam nadzieję, ze ktoś coś poradzi

Jak zainstalowałeś nakładkę to spróbuj uruchomić SubEdit w trybie administratora (prawym kl. myszki > Uruchom jako administrator).

tak mam ustalone. Mówię, że wszystko działało do czasu, nie wiem co się stało, ale od tamtej pory nie odtwarza już filmów…

Inne odtwarzacze używające kodeków DirectShow (np. Windows Media Player) odtwarzają filmy?

WMP nie, tylko Media Player Classic

Może coś jest z kodekami. Jak masz jakieś zainstalowane, to odinstaluj i zainstaluj K-lite codec pack (wersja według uznania).

mam K-Lite Codec i Real Alternative, nic więcej. Najgorsze że nic nie instalowałem, a przestało chodzić, ale OK później przeinstaluje wszystko od nowa, razem z Codec Packiem

Mi tak się raz stało, jak zainstalowałem GOM Playera. GOM Player wyłączył mi wszystkie kodeki.

jakby ktoś miał kiedyś podobny problem to niech zainstaluje ze strony sub-edita program wraz z kodekami (około 7 mb) + real alt i k-lite codec pack. Teraz jest wszystko w najlepszym porzadku

ps: Marcin_S dzięki za zainteresowanie i pomoc