Subedit - Failed to set data for

Zainstalowałem sub edit playera (mój ulubiony player, wiec proszę pamiętać o kontekście emocjonalnym :slight_smile: )

Oczywiście instalacja pełna - najpierw instalka, potem patch do Visty, i uruchamiam. Jak włączę pokazuje komunikat: Failed to set data for" , pokazuje się okno, ale nierówno, poprzesuwane, jakby bez sensu, no i po otwarciu okna z wyborem plików i wybraniem pliku ten sam napis i nic nie działa.

Proszę poświęćcie chwilę

yardin ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Uruchom w trybie administratora i powinna być git

jak to zrobic:)

kliknij prawym przyciskiem myszy na pliku aplikacji subedit.exe (nie na skrócie) wybierz Właściwości -> Zgodność -> zaznacz “Uruchom ten program jako administrator”, następnie zastosuj i ok. Teraz za każdym razem program będzie automatycznie uruchamiany jako administrator.

Pozdrawiam :slight_smile:

ok dziekuje bardzo, a jeszcze jeden mam problem.jak zrobic zeby za kazdym razem nie wyswietla mi sie komunikat:

NIEZIDENTYFIKOWANY PROGRAM CHCE UZYSKAC DOSTEP DO TWOJEGOKOMPUTERA??

Musisz wyłączyć Kontrolę Konta Użytkownika (Panel Sterowania -> Konta użytkowników -> Włącz lub wyłącz funkcję Kontrola konta Użytkownika -> odznacz “Użyj funkcji Kontrola konta użytkownika, aby pomóc w ochronie komputera”, następnie ok i po tym będziesz musiał zrestartować komputer).

dziekuje CI bardzo za pomoc! !!