SubEdit i przezroczyste napisy na Vista

Witam

Nie mam do was żadnego pytania, chciałbym tylko podzielić się rozwiązanym problemem z Sub-Editem na Viście.

Otóż, ten program może działać poprawnie na Windows Vista, zupełnie jak na Windows XP, wystarczy ściągnąć najnowszego SubEdit+CodecPack Install i SubEdit-VistaWMPPatch.exe (patch do Visty) http://www.subedit.prv.pl/

Po instalacji programiku i patchu klikamy prawym przyciskiem myszy na skrót SubEdit, właściwości, następnie w zakładce zaznaczamy “wyłącz kompozycję pulpitu” oraz “uruchom ten program jako administrator”

Przy włączeniu Subedita należy zezwolić na otwarcie programu i zmieni się układ kolorów na podstawowy (tylko podczas działania programu) bo to właśnie wina Aero w tym że napisy nie były przezroczyste, a dzięki patch’owi i uruchamianiu jako administrator program będzie działał bez zarzutu.

Mam nadzieję, że komuś będzie przydatny mój wątek

Pozdrawiam PatekZeet

Ja instaluje K-Lite Mega Codec Pack i w SubEdit wyłączam napisy :stuck_out_tongue:

niestety na vista x64 ten sposób nie działa

lord_ko:

Oczywiście że działa bo ja mam Vista x64! coś musisz robić nie tak, bo działa to w 100% Jest to mój sposób więc musi działać :stuck_out_tongue: