Subedit w Win7

Witam! czy jest możliwość w jakikolwiek sposób używać subedita na Win7?

zmieniłem ostatnio sprzęt a razem z nim system i chciałbym nadal używać tego programu - stare przyzwyczajenia i nie chcę ich zmieniać.

Porszę o rady

spróbuj uruchomić instalkę jako admin

Musisz odinstalować Windows Media Playera (włącz lub wyłącz funkcję systemu Windows w panelu sterowania). Subedit powinien zacząć działać. Niestety korzysta on z renderowania VMR, a Windows 7 nie wspiera już całkowicie tego silnika i obraz nie jest wygładzany. Aby temu zapobiec trzeba wyłączyć interfejs Aero. Jakby co, to można we właściwościach subedit.exe zaznaczyć opcję wyłącz kompozycje wizualne i Aero sam się wyłączy, gdy aktywny jest subedit.

Zainstalowałem przed chwilką SubEdita wraz z patchem dla MS Windows Vista (patch uruchomiony w trybie zgodności z Vistą).

Program co prawda uruchamia się ale, mimo zainstalowanych w systemie kodeków nie odtwarza żadnego video (ani Xvid, ani DivX ani H264 czy też x264).

Zmieniłeś sprzęt, zmieniłeś system pozostało tylko zmienić trochę upodobania.

PS SubEdit już nie jest rozwijany :frowning:

Pozdrawiam

Odinstaluj Windows Media Playera to subedit zadziała.

Też szukałem nie dawno tego.Proszę bardzo tu masz opis(działa piknie)

http://forum.purepc.pl/Microsoft-Window … 82702.html

Dzieki wielkie ludziska :slight_smile:

a jeszcze pytanie w sprawie folderów mam, czy jest opcja aby je sobie poukładać? w XP było to odznaczenie “wyrownania do siatki” a w 7 jest takie cos możliwe?

Klik, normalnie nie jest ta funkcja dostępna ale można ją uruchomić.