Subkultury

Czy na tym forum są osoby które słuchają np. punku, rocka, metalu, reggae, techno, hip hopu, R’n’B, Nazi, punkrocku? Czy są tu osoby które utożsamiają się z jakąś subkulturą? :slight_smile:

Ja jakoś specjalnie się nie odznaczam, słucham muzyki klubowej, zaznaczam, że nie jestem żadnym techno mułem! słucham też hip-hop’u i reggae.

Opiszcie czego słuchacie, czy utożsamiacie sie z któraś z subkultur? A może z czymś innym? :smiley:

hhe ja słucham PL hip-hopu i co?

Nie czuje się związany z żadną subkulturą :slight_smile:

tekst o gitowcach jest dobry… widac osoba piszaca ma za malo lat lub wiedzy :slight_smile:

a ‘subkultury narkomanskiej’ to chyba latwo sie dostac- wystarczy zaczac brac :stuck_out_tongue:

rasta… hehe, wcale nie sa tacy pokojowi, jak sami nawet deklaruja - albo jestes z nimi, albo przeciwko - nie ma nic po srodku, mowie o jamajczykach, bo ‘pochodne rasta’ nie maja nic wspolnego z jah-em i jamajka

sama definicja ‘subkultury’ jest troche… naciagana, bo nie ubior czy wyglad swiadczy o przynaleznosci do danej grupy, lecz poglady i zainteresowania :slight_smile:

ekhm … co do muzyki to słucham techno , rock , i czasem coś popowego jak wpadnie w ucho

właściwie to słucham to co mi się podoba :slight_smile:

a co do jakiejś subkultury to nie należe do żadnej jestem sobą

i szczerze to nie rozumie ludzi którzy się w to bawią …

bo większość traktuje to tylko jako mode jest metalem bo tak jest cool i tyle .

ja tam zawsze byłem soba i nie potrzebowałem tego typu atrakcji :stuck_out_tongue:

ale dodam też że nie jestem wrogo nastawiony do subkultur

znam różnych ludzi punki,dresy , skejci …jestem za to wrogo nastawiony do idiotów … a ci nie występują w konkretnej subkulturze są poprostu wszędzie…

ale tak nieco poza tematem to jakie subkultury was smieszą ?

bo mnie emo :lol:

edit:

co nieco o emo

http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Emo_(ludzie

Hmm… Ja osobiście słucham punkrocku i robię sobie irokez, ale punkiem się nie czuję. Nie utożsamiam się z ich poglądami, mam własne i ich się będę trzymał. Trochę dziwne jest “podklejanie” ludzi pod jakąś subkulturę po ich wyglądzie - spotkałem się z głosami “ale punk!” za plecami :? .

i do pokemonów :twisted:

Tyż emo. Nie mam nic przeciwko ich stylowi ubioru i fryzury (jak gotyk - w sumie jak komuś pasuje, to niech ma, mi to się podoba :wink: Ale w ograniczonym stopniu - czarna szminka to dla mnie już przesada… I jakieś wdzianka z kolcami, brr!) ale zachowanie tych osób jest… co najmniej dziwne… Jacy to oni nieszczęśliwi i w ogóle odrzuceni przez los.