Subwoofer mi nie działa!

Mam głośniki logitech r-20 od roku czasu, zanim sie przyprowadziłam subwoofer mi działał a teraz nie:( Moja mama mówiła mi coś że ona też miała problem z podłączeniem ich jak je kupiła mi!

Specjalnie ściągałam nowe stery do karty dzwiękowej ale to nic nie dało:( czytałam na różnych forach o podobnych problemach ale nic mi to nie pomogło!

Istnieje takie coś jak sterowniki do subwoofer?, jeśli tak to prosze wklejcie linka tu!

A jeśli nie ma to napiszcie co mam z tym zrobić, wkurza mnie to powoli!

I dodam, że jak sie przeprowadzałam głośniki miałam cały czas w torbie z kocem więc nic by im sie nie mogło stać!

Nie ma - możesz sprawdzić, czy gdzieś jakieś połączenie idące do Sub’a nie jest uszkodzone albo sprawdzić czy w ogóle idzie na niego jakiś sygnał

Wszystko jest okej subofer jest podłączony a kabel jak nowy tylko, że subofer jak sie go podłącza wogule nic, w realtek’u ustawiam, że to jest subwoofer/głośnik (to jest tylko jeden kabel który idzie do kąpa) próbowałam przekładać ten kabel w inne miejsce ale i tak nic!

Chodziło mi o sprawdzenie we wnętrzu obudowy - ściągasz ją i patrzysz czy gdzieś nie jest jakieś połączenie uszkodzone - potem miernikiem patrzysz czy na suba idzie jakiś sygnał

Używając przycisku zmien.gif

Pozdrawiam Gutek

Nie da sie go odkręcić!

Jest cały sklejony!!

Zauwarzyłam, że komputer bierze za subofer głośnik główny!! czyli ten od kturego idzie kabel od subofera i ten który ma wejście do kompa(bo jest tylkjo jeden kabel do kompa)!

Jak ustawić żeby to tak głupio zabrzmi brał subofer za subofer.xD

Menadżer Realtek Audio - Menadżer Dźwięku - Głośniki - Konfiguracja głośnika - lewa strona panelu sterowania ANALOGOWE : Panel Tylny ppm. myszki : Ponowne przydzielenie zadania dla złącza… - Bieżącym podłączonym urządzeniem jest : zaznaczasz subwoofer ,powinno działać - oczywiście gniazdo panelu (kolor ) musi się zgadzać z wtyczką (kolorem) subwoofer -a.

W trybie 2.1 nie ma osobnego kanału dla subwoofera,

sygnał dla głośnika jest wydzielany we wzmacniaczu który

znajduję się w subwooferze, a więc albo jest uszkodzony

głośnik niskotonowy (skoro graja satelitki), albo coś jest nie tak

ze wzmacniaczem w subwooferze…

Kiedy sprzątałam w pokoju znalazłam kabel chyba od aparatu… taki jakiś dziwny… zauwarzyłam, że ma takie samo wejście jak do subofera i wejście do kompa wpadłam na pomysł żeby podłączyć te kable… olśniło mnie subofer działa… ale jest problem jak go można ściszyć, a jak podgłośnić/… komputer jak mam normalnie subofer podłączony wraz z tymi głośnikami to głośnik główny bierze za subofer… i tu jest problem, sub jest dobry tylko coś komp sie… jak ustawić żeby było tak jak powinno…??