Sugestia wprowadzenia nowej opcji na DP

Chciałbym zaproponować dodanie Napisu Aktualizacja: na stronie głównej/pod programami w komentarzu po edycji komentarza. Coś na wzór Dodano (jak zwał tak zwał) na forum po dopisaniu jakiegoś nowego tekstu, albo żeby inaczej wytłumaczyć chodzi o rozwiązanie często stosowane w dzisiejszej prasie gdzie w newsach mamy często w temacie treść, a w razie nowych wiadomości dopisywany jest akapit Aktualizacja: i treść nowości…

W newsie to ma sens taki że przy aktualizacji pojawiają się nowe okoliczności których nie było podczas pisania pierwowzoru.

Dodano Ci się dodaje aby łączyć posty aby nie było dwóch pod rząd od tego samego autora- jak edytujesz to Dodano nie ma :wink:

Zawsze możesz sobie napisać- Aktualizacja : :wink: - pomysł nic nie wnoszący imo, ktoś z pięć razy wyedytuje zanim ktoś coś odpisze i w efekcie będzie więcej aktualizacji niż treść :wink:

W sumie racja. :wink:

Często muszę wyszukiwać odpowiedników portable, potrzebnych programów. Jakkolwiek jest czasem w linkach bezpośrednich opcja portable do pobrania, albo znajdzie się o tym informacja w opisie jakiegoś programu, to przydałoby się wyodrębnienie wszystkich portable i ich nowych wersji. Na stronie producenta nirsoftu, jest masa użytecznych małych do 100KB, po polsku potrable. Wyszukiwanie oprogramowania alternatywnego, to jest takie szperanie wszędzie, od portable info, pc format, majorgeeks i gdzie tylko, a najlepiej po polsku. Stworzenie bazy takich programów, których się nie instaluje, to byłoby dobre, bo i tak DP zamieszcza trochę portabli, ale przydałby się jakiś spis i tego dużo więcej.

Cześć

Popieram swojego przedmówce, uwypuklenie programów “Portable” to konieczność na czasie.

Ja wnoszę o to aby każdy z nas mógł tworzyć własną bazę programów przez naciskanie “Dodaj ten program do ulubionych”.

Przez indeksowanie każdego kliknięcia na jego własnym koncie, z czasem , każdy stworzyłoby sobie, własną baza programów co mogłoby w przyszłości pomóc np. przy rekonstrukcji bazy programów na padniętym kompie.

Według potrzeb, brakuje informacji pod opisem programu trial do pobrania, pod akapitem Uwaga, o darmowych odpowiednikach tego programu, oraz brakuje propozycji podobnych programów pod każdym programem, nawet free, w kolejności np pozytywnych opinii/recenzji. Rozumiem, że pod bogatymi ofertami niektórych programów, np antywirusów, powinno być chociaż po kilka podobnych popularnych darmowych, czy odpowiedników. Na pewno tak byłoby łatwiej znajdywać programy “pod siebie”.

Mi brakuje możliwości dodawania artykułów,newsów do ulubionych. Nie znalazłem też możliwości dodania do ulubionych konkretnego autora.