Sugestie dotyczące wprowadzenia nowych funkcji

Tak, rano to poprawię.

1 polubienie

Proponuję wprowadzić rozwiązanie na portalu takie samo jak jest obecnie na forum, a mianowicie bez zalogowania nie będzie można przeglądać danych użytkowników, czyli przeczytać ich komentarzy, zobaczyć ulubionych programów itd.

@lisek a czemu nie masz avatara?

Hehe, naprawiał, naprawiał i naprawił :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Jakoś forum się uparło i postanowiło nie odświeżać mojego avatara chociaż dostaje stosowne informacje z SSO a do tego ma w bazie ma zapisany prawidłowy avatar.

Zgłoś buga w googlowym dokumencie Tomka :smiley:

1 polubienie

Czy jest możliwe wprowadzenie negatywnej oceny komentarza na portalu (“minusy”)?

Bardzo by się taka przydała, tak samo z resztą jak i plusowa, lecz istotne też jest, aby nie każdy mógł ją dawać.
Z tego co widzę mamy namiastkę tego w postaci emotikonek czy raczej ikonek emocji, lecz to może klepnąć każdy, a nie o to pewnie chodzi.
Byłoby sensowne, aby ekspert, moderator czy “zaufany użytkownik” mógł w ten lapidarny sposób ocenić post, który wprowadza w błąd, to zdecydowanie szybsze i lepsze działanie niż polemika, którą nie każdy zauważy.

Ale wpis do którego się odniosłeś, dotyczył komentarzy, nie postów na forum.

A widzisz, faktycznie. Zasugerowałem się tym, że piszę na forum… :smiley:
Wobec tego jeszcze bardziej popieram pomysł @marcin82, gdyż swego czasu sam taki postulat w komentarzach wysuwałem.

Odczyt komentarzy bez aktywnego silnika JS pod artykułami redakcji.
Tak jak było poprzednio.
Oczywiście jako opcja.

Witam Wszystkich.
Oprócz tego co pisałem o reklamach wideo w odpowiedzi na inny temat.

Pomyślałem jeszcze by można dalej rozbudować Waszego Asystenta Pobierania na styl repozytorium z Linuxa.
Przecieź bardzo lubimy Linuxy prawda ?

Zamiast pobierania asystenta za każdym razem, zróbcie instalke exe na dysk.
Po uruchomieniu programu pojawi się wyszukiwarka
Wpiszemy nazwę programu
Np. Winrar , Avast … I dalej progress bar dalej bez zmiam. A gdy wpiszemy Awost to wtedy napis ‘‘Upps nie ma’’

Wygląd programu ten sam, bo ładny i tylko nowa funkcja niech zostanie dodana, wtedy będzie łatwo i bez dziesiątek setek kopi tego samego asystenta :slight_smile:
Bo po pobraniu programu jej już bezużyteczny, zbędny po prostu !
Przejdzie to?

Odświeżam temat - mam propozycję.
W dziale “Społeczność” mamy pod-tematy związane z portalem i forum. Może przydałoby się również założyć taki określający samego bloga ? Na pewno łatwiej by było odnaleźć się w takiej kategorii.

A skoro o niej już napisałem … Administracja jak sama wspomniała jakiś czas temu pozwala każdemu na tworzenie własnych wpisów i przemyśleń na platformie blogowej. Też jestem za tym by każdy mógł przelewać swoje myśli, ale bardzo potępiam pseudo-pisarzy którzy spamując swoje (lub zacytowane) treści, zasłaniają masę dobrych wpisów.

A bezpośrednio - może zaczniecie reagować na “religijnych” bojówkarzy blogowych ?

2 polubienia

No i tu mamy kolejny przyklad, dlaczego ten bugtracker nie dziala :wink:
Takie pomysly powinny byc zglaszane w jednym miejscu, nie w kilku.
Takie pomysly powinny byc poddawane glosowaniu, zeby bylo widac co jest wazne.
Ten twoj post az sie prosi o przeniesienie do grupy bugi/sugestie :wink:

No :wink:

Zrobiłem, może będzie lepiej.
Możesz przenieść swój pomysł tam?

Ustawię wymuszenie powiadomień w tym dziale dla całej redakcji, w tym @Lisek i @narandill

1 polubienie

Chciałbym zaproponować wyłaczenie możliwości komentowania na głownej jako “anonim”.
Denerwuje to bo “anonimów” są dziesiątki czy to tylko jeden?
Jeżeli wielu to który właśnie skomentował?
A może wszyscy zacznijmy komentować jako “anonim”?
Będzie fajnie wyglądać.

W sumie to po co jest możliwość logowania skoro jest opcja na anonima?

Mamy wolność słowa chłopie, nie zapominaj.
Poza tym anonimom się nie odpowiada, bo nigdy nie masz pewności czy taka osoba ponownie odpisuje :slight_smile:

Wolność słowa wolnością słowa a na forum nie można anonimowo się wypowiadać w przeciwieństwie do głównej.

W sumie można by to pogodzić, gdyby można było komentować każdy news anonimowo, ale nie jako anonim, ale pod unikatową nazwą. To znaczy taką, jaka jeszcze nigdy nie wystąpiła.
Co by to dało?
Przede wszystkim każdy musiałby podać jakąś nazwę. Do tego, gdyby podał już istniejącą, to nadal nie mógłby wysłać komentarza. To mogłoby nawet zachęcić ludzi do rejestracji, aby za każdym razem nie podawać nowej nazwy.