Suma kontrolna systemu windows XP Pro SP2 32 bit PL

Witam,

Jaka jest oryginalna suma kontrolna systemu Windows XP Professional SP2? Chodzi mi o CRC32.

mateusz200 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jeny, ale się czepiacie… Mi jest suma kontrolna potrzebna.

System x86.

Dziwię się ze w swoim podpisie umieściłeś :

a pytasz o takie rzeczy gdzie własnie w google jest pełno informacji na ten temat

Tak mądry? To wpisz sobie suma kontrolna systemu windows XP SP2. I zobaczysz że KAŻDY wynik jest inny. A mi chodzi o tą jedną jedyną, oryginalną.

To kup oryginalny system to się dowiesz piracie

A na jakiej podstawie uważasz że jestem piratem? Mogę ściągać pliki z sieci jak posiadam ich oryginalna wersję. A oryginał gdzieś zapodziałem, ale nalepkę z kluczem mam i klucz działa. Na razie używam tego systemu. Ale chciał bym sprawdzić czy nikt w nim nie grzebał. To chyba legalne?

Za trudno użyć googli, no nie? http://www.velocityreviews.com/forums/t … cksum.html

Umiesz czytać ze zrozumieniem? Chodzi mi o CRC32 a nie MD5.

To przecież po MD5 też poznasz, czy był ruszany, czy nie.

Chodzi o wersję OEM, BOX czy VLK? Jaka wersja językowa?

Że już nie wspomnę, że dwa posty wyżej jest link do tematu o sumie kontrolnej samego SP2, a nie Windows XP ze zintegrowanym SP2.

A jak ktoś poda pierwszy lepszy z google? Wolę jednak CRC32.

Wersja językowa PL. Jest to VLK. Bynajmniej jest tak u mnie. Instaluję wiele razy na jednym kompie.

Hmm, nie wiem. Tak jak patrzałem, to nie widziałem sum crc oryginału. Wydaje mi się, że najprościej byłoby skontaktować się z Microsoftem i zapytać się, może podadzą Ci sumy kontrolne.

Orginalne SUMY Hash Windows XP Professional with Service Pack 2- VL (Polish)

Last Updated (UTC): 10/16/2008 10:25:43 AM

File Name: po_win_xp_pro_with_sp2_vl.iso

Date Published (UTC): 9/23/2004 6:43:00 PM

SHA1: 588D44E3E3E965FA0262FFAA283D0BF2542D5718

Prosiłem o CRC32. Piotr92 postaram się z nimi skontaktować. Może mi podadzą.