Sun VirtualBox instalacaja fizycznej karty graficznej

Witam. I może od razu do meritum.

Otóż potrzebuję kilka aplikacji przetestować. Ku temu celowi zainstalowałem ten program http://www.dobreprogramy.pl/Sun-xVM-Vir … 13122.html

I teraz jak w tym (cudzie mysli informatycznej) zainstalować fizycznie istniejącą kartę graficzna.

Czy to w ogóle jest mozliwie. Jesli tak to jak jeśli na innym sofcie to jakim ???

VirtualBox posiada dodatki, które można zainstalować na wybranej maszynie. Wystarczy wystartować maszynę z systemem, w oknie maszyny wybrać Urządzenia -> Zainstaluj dodatki (Guest Additions). Jest to paczka dodatków i sterowników poprawiających działanie sprzętu. Sprawdź czy to ci odpowiada.

Iiyama ,

Poczytaj Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ale żaden z nich nie umożliwia sprzętowej akceleracji na fizycznej karcie graficznej (niestety). Także uruchomienie jakiejkolwiek aplikacji 3D nie wchodzi w grę. Owe dodatki faktycznie poprawiają ogólną sprawność wirtualnego systemu.

Swego czasu był na DP news o tym że jakaś aplikacja do wirtualizacji posiadła w końcu możliwość akceleracji na wirtualnym systemie ale nie pamiętam o czyim produkcie była mowa.

Mi udało się jakoś uruchomić na VirtualMachine SolidEgde’a, ale działał strasznie. Musiałem detale ustawić na wartość 2, zeby to jako tako chodziło, a i tak krągłości były kanciaste.