Super komputer corei7- gamer-gwarancja

Witam, na sprzedaż mam komputer będący na gwarancji, został złożony z podzespołów z najwyższej półki, był to troche nie przemyślany zakup, ponieważ nie mam za bardzo czasu, żeby z niego korzystać, a pozatym do internetu itd. mam jeszcze laptopa, a do gier XBOX-a 360 i PlayStation 3 (jestem “konsolowcem” więc w gry gram przedewszystkim na konsolach, na tym komputerze uruchamiane były tylko gry, które wychodzą wyłącznie na PC, których jest mało - jeżeli gry wychodzą na 3 główne platformy to ja kupuje sobie wersje konsolowe). poza tym komputer nie był uruchamiany bo korzystam z laptopa. przeszedlem na nim doslownie kilka gier. Więc komputer dłużej stoi bezczynnie niż go używam. Jest w 100% sprawny. Oto podzespoły z których komputer jest złożony:

  • obudowa: Cooler Master Cosmos S (najwyższy model Cooler Master-a)

  • zasilacz: Cooler Master Silent Pro M700 Modular (700W, odpinane kabelki)

  • płyta główna: ASUS RAMPAGE II EXTREME (Intel X58,6xDDR3 Triple Channel,LGA1366)

  • procesor: INTEL Core i7 920 2,67 GHz (4 rdzenie, 8 wątków, 8MB cache, Hyper Threading, Turbo Boost, 45nm)

  • karta dźwiękowa: Creative X-Fi MB (7.1, optical)

  • karta graficzna: ASUS ENGTX 285 (1GB/512 bit)

  • dodatkowo na PCI zamontowana karta rozszerzająca ilośc portów USB o kolejne 5 (1 wewnętrzny i 4 zewnętrzne),

  • pamięć RAM: Patriot DDR3 VIPER 6GB (3x2GB, 1600MHz, 8-8-8-24, Triple Kit) + chłodzenie pamięci: Kingston HyperX FAN

  • napęd optyczny: nagrywarka DVD+/- /CD LG GH22LS30 (SATA, Lightscribe, nagrywanie dvd 22X max)

  • czytnik kart pamięci: MODECOM All in One (wszystko w jednym)

  • dysk twardy: Seagate BArracuda 7200.12 750GB, SERIAL ATA/300, 7200rpm, 32mb cache, NCQ, ROHS

  • mysz: Logitech G9X

  • klawiatura: Logitech G15

  • kamera internetowa: Logitech QuickCam Communicate STX v2

  • wszelkie potrzebne “okablowanie” oraz płyty ze sterownikami

  • obudowa posiada 7 wentylatorów z czego jeden duży na ściance bocznej, a pozostałe to 120mm - 2 z nich świecą na czerwono. W obudowie jest “zimno”

  • jeżeli osoba kupująca zażyczy sobie kartonów to oczywiście mam je do każdego podzespołu (to wszystko co dostałem w sklepie) i wtedy paczka będzie troche większa bo dołoże do niej kartony - do wszystkiego dodaje kartę gwarancyjną, fakturę którą otrzymałęm w dniu zakupu oraz wszelkie paragony na podzespoły, które były kupione później, a na ich podstawie jest uwzględniana gwarancja

  • monitor: Samsung SyncMaster 2333HD (23 cale, rozdzielczość 1920x1080, 60Hz, głośniki, 2xHDMI, jest on z tunerem TV czyli może służyć jako telewizor + pilot)

  • dorzucam 2 oryginalne gry pt. VIRTUA TENNIS 3 (PL), TONY HAWK’S - AMERICAN WESTELAND

do kompletu brakuje tylko głośników (chociaż dźwięk może być z głośników tego monitora/ tv gdy połączymy kartę dźwiękowa komputera z tym monitorem do wyjścia audio kabelkiem minijack->minijack)

Przed wysyłką instaluję 30-dniową wersję Windows 7 Ultimate 64-bit oraz wgrywam wszystkie potrzebne sterowniki,

zachęcam do zakupu bo naprawde warto, a cena jest na dobrym poziomie

w razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt na e-mail adrianek666@onet.eu bądź telefoniczny pod numer 727-440-444, po dokladniejsze zdjecia prosze pisac na e-mail.

cena zestawu to 3999 złotych

Hmm a sprawdzałeś ile będzie kosztował nowy z podobnymi bebechami?? Jakoś mi się nie wydaje że ktoś będzie w stanie Tobie tyle dać, albo inaczej… Ty nie spodziewaj się uzyskać Takiej ceny za używany komputer.

Sprzęt przez rok traci 50% ceny a tu jak widać ma ponad rok… No i ta grafika… Staaaaara - nie ma DX11 więc raczej lipa do nowych gier…, nie mówiąc że średnio radzi sobie z teselacją.