Super Księga Podatkowa

Witam,

Zakupiłem owe oprogramowanie (z góry nie polecam nikomu) ale już nie mogę zwrócić bo plyta była zaplombowana, po otwarciu nie ma zwrotu).

Po wydrukowaniu faktury, pod miejscem na podpis kupującego pojawia się napis typu "faktura została wygenerowana przez program Super Księga Podatkowa, http://www.blebleble.com

czy to jest legalne?

dlaczego mam ich reklamowac za darmo? - przeciez zakupilem program - to nie jest demo ani bezplatny szit

Proszę o opinie

Paweł

A wprowadziłeś klucz rejestracyjny ??

Co ci po opiniach ??

hmmm, a co w tym nielegalnego ??

Zadaj pytanie do supportu produktu:

http://www.ksiegapodatkowa.pl/kontakt.php

Jeżeli producent oprogramowania umieścił to w licencji programu to jest to w 100% legalne. Może integrować wtedy w fakturę i dodać swój wpis.

Z poziomu moralnego to jest złe postępowanie bo przecież Ty zapłaciłeś i nadal producent nakłada na Ciebie przymus. Przewertuj umowę jeżeli nic o takim dopisku na końcu nie znajdziesz możesz do nich napisać :P. Pewnie to jakiś lipny producent i po takim e-mail wytknie Ci wszystkie kruczki prawne pozwalające mu na zamieszczenie takiego dopisku.

No, ale nie wszystko co bezpłatne to “szit” :).

@ Z ostatniej chwili…

Na ich logu jest dopisek FAIR PLAY 2006… Ja uważam że to nie jest “FAIR”.

@UP Mi się zdaje że chodzi mu o opinię na temat takiego postępowania i chce rozwinąć ten wątek czy jest to legalne, a nie opinie o programie.

Dokładnie rex, o to dokladnie mi chodzi

Dodane 20.05.2010 (Cz) 15:09

aha

Napisalem do nich jak usunac ten podpis to odpisali ze nie ma mozliwosci i ze swiadczy tylko o o legalnosci programu

co wydaje mi sie byc bzdura

o legalnosci swiadczy certyfikat, który lezy sobie w mojej szufladzie a nie ten dopisek!

Tak o legalności programu… Pewnie w Trialu jest napisane tak samo.(Może większą czcionką i o legalności świadczy jej wielkość :P) Nabierają konsumenta. Nawet jakbyś znalazł na nich haka i tak nie będzie zwrotu.

Program działać działa i jest to na pewno forma reklamy, a nie potwierdzienie legalności. To tak samo jak naklejka windows 7 na laptopach. Ona reklamuje ten produkt, a nie jest jakimś tam certyfikatem. (Chodzi mi o taką małą niebieską koło klawiatury) Tylko ten znak można spokojnie usunąć, a na fakturze może nie za bardzo. Nic w tej sprawie nie zrobisz.

Pozostaje mi logować sie na wszystkich forach jakie wygooglam gdzie trwa dyskusja na temat ich oprogramowania i skutecznie odradzać

Pozdrowienia

pawulon_ , nazwij temat konkretnie, zgodnie z zadami pisania na forum. Zapoznaj się proszę z tym tematem.

viewtopic.php?f=16&t=394978