Super mocne wirusy na odtwarzaczu mp3,jak usunac?

Tak samo zachowuje sie zainfekowana/uszkodzona mp3-ka na roznych systemach 2000, xp, vista i z roznymi antywirami jak avast, pelna wersja AVG i dwie rozne wersje McAfeego. Nieznaczne roznice sa jedynie w nazwie infekcji wylapanych przez wszystkie te programy plikow wirusa-bo tak przynajmniej jest interpretowany zawsze.

To napisz dokładną nazwę i ścieżkę do tych wirusów to usunie się je Avenger’em.

Computer\Removable Disk (G:)\astry

Computer\Removable Disk (G:)\fotoku.exe

pierwszy to folder-(nie da sie otworzyc), drugi plik-oba oczywiscie ukryte, widoczne po odslonieciu plikow ukrytych,

coprawda znajduja sie rowniez pliki mp3 na G:-czyli odtwarzaczu mp3 (i nawet czasem sie odtwarzaja) ale nie zalezy mi na nich sa do skasowania,

jest widoczny rowniez nieznany mi plik:BOOTEX.LOG

oraz po odkryciu ukrytych plikow systemowych: SETTINGS.DAT

No to w Avenger wklej

Klikasz Execute. Może coś da.

jak na razie Avaner wyrzucil jakis komunikat o reboot po czym zaczal zamykac system, niestety albo nie moze tego zrobic albo moze trzeba zaczekac pare godzin, ja czekalem 15 min i nic, a jak tylko odlaczylem odtwarzacz mp3 (przez USB) zamknal i otworzyl sie bez problemu, sprobuje jeszcze raz i zostawie tak na noc, moze do rana sie wyrobi…

Dodane 28.07.2009 (Wt) 19:01

Avenger pracowal ok. 2 godzin i wyrzucil log:

http://www.wklej.org/id/127285/

wiec nie dal rady wyrzucic tych syfow - sa nadal jak byly, co pozostalo?

Dodane 28.07.2009 (Wt) 19:50

wyrzucic wszystko do smieci?

Avenger nie mógł odczytać plików z dysku. Tutaj to raczej winiłbym ten pendrive, może być uszkodzony. Jeszcze spróbuj go sformatować.

Ha, probowalem wiele razy formatowac (pisalem), nic go nie bierze !

moze sie wlamac srubokretem?

Skoro na trzech systemach dostarcza takich atrakcji to pewnie już nic się z nim zrobić nie da. Uszkodzony i tyle.

szkoda i zal, moze cos mozna podlubac fizycznie w srodku? ale to trzebaby znaleść forum dla elektroników serwisantów a Ci chyba raczej niechętnie zdradzają tajniki napraw?