Super promocje w orange mix


(Mstrex) #1

Właśnie dostałem smsa z orange z super wiadomością że uruchomili nową promocje 5gr za minute na jeden numer, super, ale co sie okazuje, że można z niej skorzystać tylko z kwoty z doładowań, co dla mnie jest paranoją bo płacąc np. co miecha 50, 75zł albo wiecej, niebede mógł z niej skorzystać bo musze prócz tego jeszcze doładowywać konto.

Nie wiecie czy można jakoś bezpoleśnie zerwać umowe o mixa w tej durnej sieci??


(Danielm86) #2

Można. Ale zapłacisz karę. Naliczą ci jakieś durne odsetki. ITD. Trzeba czytać co się podpisuje.


(Azpr) #3

ms-trex nie pozostaje Ci nic innego tylko płacić i płakać :smiley:


(Mstrex) #4

ale nie da sie teraz opłacić z góry wszystkich tych rachunków zobowiązaniowych


(Mwojciechowski55) #5

Miałem ten sam problem... :evil: Na szczęście umowa skończyła mi się w maju... :wink: Teraz w plusmix jest dobra oferta :smiley: Telefony dobre i od 1zł a umowa na 24 miechy i co miesiąc 30zł karte :slight_smile:


(Danielm86) #6

ja cię stać to trzeba było brać na kartę


(Mstrex) #7

ale kogo mnie??

nie stać mnie było na nowy, porządny telefon


(Technik :)) #8

sorry ze tak powiem ale tylko frajerzy biorą w mix lub na abonament (chodzi mi o młodszą grupe wiekową) telefony szybko się nudzą a abonament czy wykupywanie kart (na to samo wychodzi) zostaje na 2lata..... po co to wam? Jak stac was 70zl na rozmowy to i nazbieracie na koma.....mnie nie stac to zbieram na takiego za 200zl i będe karte 50-tke trzymal na 3miechy......nie jesteśmy zwierzętami więc mozemy sie kontrolowac,wstrzymywać.....Wkurza mnie ktos kto jest ''dorosły'',to nie jego pierwszy kom - bierze mix czy abo. i potem płacze ze go zrobili w ch**ja i ze operator jest ZŁY...umiesz czytac,skończyłes pare klas,jestes dorosły to odpowiadaj jak dorosly. Jak to sie mowi ''chłopaki nie płaczą'' :twisted:

Ja rozumiem mam kumpli co brali mixa i ze jak za 4 miechy wejdzie nowy kom na mixa ta ze zal ze nie czekali - ale tak juz zawsze będzie.


(Dod) #9

Technik :slight_smile:: no uwarzaj mnie za frajera... mam telefon w mixie -> era sprzedałem fona za 500 zł i kupiłem sobie za nie całe 300, tak czy siak musiałem placić za kartę a numeru nie zmieniam zbyt często...

CO do tych abo vs mix -> zauwaz ze na abo placisz co miesiac od 30 zl ktore wlasciwie idzie w bloto, a w mixie przynajmniej to co zaplacisz to dostaniesz...


(Danielm86) #10

Mix jest dla frajerów. Chciałem kupić telefon. Wchodzę: Dzień dobry, Dzień Dobry. Mówię: chciałbym kupić Nokię 6020 na kartę. A gośc mi wyjeżdza z mixem. I głupi mnie że to najlepsze. Że się opłaca. W du**e. Masz zobowiązanie bulić co miecha 30 zeta. a jak nie masz nie będą się pytać tylko jeszcze karę dorzucą.


(Dod) #11

master_zonk6 : tak... a za abonament nie musisz płacić ? albo jak kupujesz prepaida ? ok zgodze sie ze w PP kupisz karte za 100 zl i masz spokoj na 6 miechow, ale dozuc do tego koszt telefonu...