Super Tux Kart dla Windows i instalowanie dodatków oraz config w folderze z grą - wersja portable

Jak w temacie. Zainstalowałem sobie Super Tux Kart 1.2.0 dla Windows na partycji D. Jednak ta gra przechowuje dodatkowe trasy, gokarty i konfigurację gdzieś tam na c:/users/user/appdata/roaming. Chciałem z tej gry zrobić portable i zgrać ją sobie na pendrive’a, a tu nic z tego. No przeniosłem zawartość folderu z pobranymi dodatkami (trasy) do folderu „tracks” wewnątrz katalogu z grą. Trasy niby gra widzi i działają, ale w zakładce „dodatki” i „trasy” oraz kiedy wybiorę „Zainstalowane” to lista jest pusta - tak, jakby ta biblioteka "myślała, że niczego nie pobrałem. Jest tak, ponieważ właśnie tam na partycji C i w folderze users/appdara/roaming/supertuxkart/ nie ma nic.

No i jeszcze konfiguracja gry.
Można coś przerobić, by STK pobierało i zapisywało dodatki i konfigurację w folderze z grą, albo to jakoś przenieść w jedno miejsce, by móc zrobić wersję portable?

Z góry dzięki :slight_smile:

Niepotrzebnie Ci to pokazałem :slight_smile:
https://portableapps.com/apps/games/supertuxkart_portable

Dlaczego? Gra mi się podoba. Jest nawet na Androidzie, co mnie zaskoczyło :smiley:

Gra jest chora, sam teraz odpaliłem. Pozmieniała się przez lata.

Czemu?

Trochę grałem w pierwszą wersję gry, nie przekonał mnie sztywny model jazdy, reszta ok.