SUPERAntiSpyware czy Malwarebytes Anti-Malware

(tadeusz242) #1

Witam. Który z wymienionych programów jest lepszy SUPERAntiSpyware Free Edition 4.36.1006 czy Malwarebytes Anti-Malware 1.46 bo nie wiem który zainstalować w komputerze. Mam już zainstalowany a-squared Free 4.5.0.27. Proszę o rady i podpowiedzi. Za co z góry bardzo dziękuję.

(system) #2

Najlepiej, jakbyś przetestował oba programy i sam zadecydował, który bardziej Tobie odpowiada. Trudno tak komuś radzić, bo każdy zachwala co innego.

(Ghosthanys) #3

Malwarebytes Anti-Malware ja polecam tego sam go mam i dobrze się sprawuje

(scripter1) #4

Nie znam tych programów ale radzę uważać z darmówkami, jest dużo fałszywych antyvirów które są jeszcze gorsze niż same wirusy.

Poza tym darmówki często dają fałszywe komunikaty o wirusie a przepuszczają prawdziwe - ostatnio Avast miał taką wpadkę.

według mnie lepiej troszkę zapłacić i mieć pewność że ma się dobrego antyvira.

Polecam Kaspersky Antyvirus, ja kupiłem wersję 3 stanowiskową dla mnie i jeszcze 2 znajomych i teraz kupuję tylko tańsze licencje kontynuacyjne.

(Evil Coca Cola) #5

oba używałem ale zdecydowałem się na MBAM bo ma chyba lepszą rate wykrywania.

@scripter1 to nie są fałszywe antywirusy to są skanery anty malware które nawet na DP można ściągnąć

(tadeusz242) #6

Nadmieniam że mam wykupioną licencją na dwa lata na program ESET Smart Security 4.2.40.10 i tego programu używam.

(system) #7

to jest bardzo dobry antywirus, a te wymienione programy też nie są fałszywkami. Wydaje mi się, że skuteczniejszy może być SuperAntiSpyware, lecz nie wiem czy to nie jest płatny program, albo czy nie ma wersji Professional.

(Agatonster) #8

tadeusz242 ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.