SUPERAntiSpyware czy Malwarebytes Anti-Malware

Witam. Który z wymienionych programów jest lepszy SUPERAntiSpyware Free Edition 4.36.1006 czy Malwarebytes Anti-Malware 1.46 bo nie wiem który zainstalować w komputerze. Mam już zainstalowany a-squared Free 4.5.0.27. Proszę o rady i podpowiedzi. Za co z góry bardzo dziękuję.

Najlepiej, jakbyś przetestował oba programy i sam zadecydował, który bardziej Tobie odpowiada. Trudno tak komuś radzić, bo każdy zachwala co innego.

Malwarebytes Anti-Malware ja polecam tego sam go mam i dobrze się sprawuje

Nie znam tych programów ale radzę uważać z darmówkami, jest dużo fałszywych antyvirów które są jeszcze gorsze niż same wirusy.

Poza tym darmówki często dają fałszywe komunikaty o wirusie a przepuszczają prawdziwe - ostatnio Avast miał taką wpadkę.

według mnie lepiej troszkę zapłacić i mieć pewność że ma się dobrego antyvira.

Polecam Kaspersky Antyvirus, ja kupiłem wersję 3 stanowiskową dla mnie i jeszcze 2 znajomych i teraz kupuję tylko tańsze licencje kontynuacyjne.

oba używałem ale zdecydowałem się na MBAM bo ma chyba lepszą rate wykrywania.

@scripter1 to nie są fałszywe antywirusy to są skanery anty malware które nawet na DP można ściągnąć

Nadmieniam że mam wykupioną licencją na dwa lata na program ESET Smart Security 4.2.40.10 i tego programu używam.

to jest bardzo dobry antywirus, a te wymienione programy też nie są fałszywkami. Wydaje mi się, że skuteczniejszy może być SuperAntiSpyware, lecz nie wiem czy to nie jest płatny program, albo czy nie ma wersji Professional.

tadeusz242 ,

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.