Superlux HMC631 - Jaka karta dzwiękowa do nich?

Witam serdecznie , szukałem spory czas słuchawek do gier w cenie do 300 zł i znalazłem właśnie Superlux’y HMC631 , poczytałem na forach audiofili itp. że są to słuchawki najlepsze w tej cenie no i kupiłem … teraz pytanie jaka karta dzwiękowa do nich ? dodam że mam też głośniki Logitech X-530 zestaw 5.1 i fajnie by było jak by karta podpasowała też pod nie , oczywiście jeśli nie mozna iść na kompromis bo okaże się że albo można kupić coś dobrego do słuchawek albo do głośników to zostajemy przy SŁUCHAWKACH i do nich dopasujmy karte smile.png

 

Taka moja cicha propozycja to ASUS np. Xonar D1 może ? Cena coś koło 250 zł

albo typowo na słuchawki Audiotrak Prodigy HD2 Advance DE ?

 

http://www.komputron…Advance_DE.html

 

a może ASUS HONAR PHOEBUS Solo ?

Asus Xonar Phoebus Solo

 

Oczywiście to są tylko i wyłącznie moje jakieś tam propozycje i licze na Wasze porady itp.

 

Pozdrawiam.

Kartę preferujesz na USB/PCI/PCIe? Generalnie każdy niechiński sprzęt będzie miał lepszą jakość od integry.

 

EDIT. PS. Nie jestem specem od audio, więc nie będę Ci nic sugerować konkretnych modeli. Aczkolwiek pytanie i odpowiedź na nie może nakierować przyszłych odpowiadających :slight_smile:

To że cokolwiek innego będzie lepszego od integry to wiem , chciał bym jenak kupić coś lepszego niż tylko coś ciut lepszego od zintegrowanej karty :smiley: Mysle że raczej PCI.PCIe choć zewnętrzna jak by jakas była godna uwagi to czemu nie …