SUSE Linux Enterprise Server 11- instalacja obok Windows 7

Witam, chcę zainstalować SUSE Linux Enterprise Server 11 na innej partycji(E:). Na C mam Windows 7 ultimate x64.

Sam nie próbowałem, ale możesz poczytać.

A po cholerę tak gigantyczną kobyłę chcesz stawiać? Nie lepiej zacząć od CentOs’a lub Debiana (i jego pochodnych)? Nie dość że zajmują o wiele mniej, to przecież można później wszystko doinstalować.

Nie wiem nie znam się. W książce do E.13 chcą bym to instalował. Nie znam się na różnicach między dystrybucjami.

OK, ale na początek nie musisz zapewne instalować wszystkiego z tych dwóch płyt. Zapewne pierwsza wystarczy jako instalacyjna, później resztę można doinstalować.

Ściągnąłem stąd http://software.opensuse.org/421/pl Open Suse do instalacji poprzez sieć i z pendrive. Dziwne trochę bo po ściągnięciu ten plik miał 80MB a po wrzuceniu na pendrive programem imagewriter zrobiło się 3MB:P.

Nie jest to enterprise, ale distro na niej oparte:

Dziękuje bardzo za pomoc jak zwykle forum pomocne. Zawsze tworze jeden temat u was oraz jeden temat na PC Lab. Zdecydowanie wygrywacie(wygrywamy). Po południu zainstaluję tego Leap 42.1 na drugim dysku.