Suszarka do grzybów i owoców

Chciałam mamie na urodziny kupić Suszarkę do grzybów i owoców ponieważ mama lubi zbierać grzyby i ma sad więc z tad owoce. Zastanawia mnie tylko jedno czy jak wysuszy się grzyby i nawet umyje czy nie przesiąka zapach potem na owoce? A po drugie czy rzeczywiście dobrze wysusza takie coś? Nie chcę by już w kuchni wisiało na nitkach i sznurkach :wink:. proszę napiszcie jak ktoś ma jak to działa? Dziękuję.

Nic nie przesiąka zapachem, świetnie sprawdza się w suszeniu grzybów, owoce też tylko suszenie trwa trochę dłużej, dobry model wybrałaś śmiało możesz kupować.

Model  może   i   dobry, za  to   cena  fatalna.

 

Za  połowę  taniej kupisz  suszarkę z  Niewiadowa o tej   samej   funkcjonalności, z możliwością  dokupienia  dodatkowych  sit, co  też  jest  ważne przy obfitych zbiorach.

 

Odnośnie zapachów, nie masz się o  co obawiać, natychmiast  po  grzybach możesz suszyć owoce bez obawy przechodzenia zapachów.

Grzyby suszy świetnie, ale np. takie śliwki trzeba całą noc suszyć albo i dłużej. My w domu mamy no-name za 40 zł i zapachem nie przesiąka więc pewnie firmowa też nie będzie. Ogólnie polecam takie urządzenie bo nie zajmuje wiele miejsca a przydaje się lecie.