Svchost.exe -k netsvcs 100% procesora

od wczoraj po wykryciu wirusa na stronie i zablokowanie go proces svchost.exe czasami zaczyna pracować na 100% i nie przestaje więc zamykam proces.

Po zamknięciu pasek języka traci pod ikonami tło robi się szare a po pewnym czasie cały pasek zmienia się na classic po chwili (około 5 s) wraca, ale czasami nie wraca noi muszę zrobić restart, po restarcie jest wszystko porządku niby, nie przeszkadza mi, ale ten procesor 100% wtedy programy są spowolnione.

Wiem że można wyłączyć usługę kompozycji ale wole mieć styl Zuna.

Dodane 15.06.2010 (Wt) 16:22

to jednak nie od skórki ponieważ znowu się zawiesił i skórka się nie włączyła więc weszłem w usługi a tam te co są automatyczne są wyłączone

więc teraz pojedynczo włączam i szukam winowajcy

Włączanie usług raczej na nic się nie zda. Prędzej ich wyłączanie, ale ten objaw może być powodowany przez nadmiernie duży plik HOSTS albo przez popularną infekcję.

Pokaż logi z narzędzi OTL + GMER.

Z OTL pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe, to OK).

Zawartość logów wklejasz na wklej.org lub wklej.to, a w poście dajesz link.

oto logi

OTL.txt,Extras.txt,GMER