Svchost.exe - pełna pamięć podręczna

Witam, mam problem. Mianowicie szperając po necie w Chrome, strony pojedyncze zaczęły mi się ładować po 30 sek - 1 min i wyskakiwała mi co i raz informacja o pełnej pamięci podręcznej u dołu przeglądarki. Wszedłem w procesy systemu i okazało się, że svchost.exe zajmuje ok. 500 000 K, co szczerze mówiąc mnie bardzo zdziwiło. Dodam, że wczoraj wykrył mój Kaspersky Trojana na dysku D:/, którego szybko usunąłem. W tej chwili wszystko wróciło do normy i pamięć podręczna już nie jest zatłoczona. Co mogło wpłynąć na to i czy jest to normalne?

Witam. Prawdopodobnie wirus uruchomił dodatkowe procesy w systemie i stąd te problemy. Miałem podobna sytuację, brakowało pamięci podręcznej a z 3Gb RAM-u zostawało wolne 400 Kb. Niestety naprawy systemu niewiele zmieniły i pozostała tylko reinstalacja. Zainstaluj sobie CleanMem Mini Monitor Free( pokaże zużycie RAM-u i ilość plików stronicowania) i sprawdź system GMER-em oraz Rogue Killerem + rkill.

przy skanowaniu komputera Rogue Killerem pojawia się u mnie BLUE SCREEN…

Hej,

Wykonaj skanowania OTL’em - co i jak znajdziesz w temacie analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html.

Przeniesione z działu System operacyjny Windows Vista.

Pozdrawiam,

Dimatheus

OTL

http://www.wklej.org/id/1126104/

extras

http://www.wklej.org/id/1126106/

Odinstaluj Spybot - Search & Destroy,SUPERAntiSpyware,Skaner on-line mks_vir.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.