Svchost.exe problem przy starcie komputera

Witam. Mam problem z plikiem svchost.exe , przy włączeniu komputera pokazują mi się 2 komunikaty że nie można odnaleźć tego pliku w C/Windows , więc wyszukałem ten plik , znajdował się on w system32 i skopiowałem go do windows ale to nic nie dało. Jak mogę odzyskać ten plik (nie chciałbym formatować komputera). Czy jest jakiś sposób , ktoś się z tym spotkał?? Wydaje mi się że po pierwszym skanowaniu avastem przez przypadek usunąłem ten plik ponieważ wykryto ok. 40 plików które poddałem kwarantannie i zostały jakieś 2 których się nie dało bo był jakiś błąd i jeden z nich to był chyba svchost. Jak mogę odzyskać ten plik??

Omoser , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978

To jest infekcja na bank. svchost.exe nie powinien znajdować się w folderze C:\WINDOWS

Podaj co i w czym avast wykrył infekcje.

Obowiązują również logi z OTL + GMER.

Z OTL pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe, to OK).

Zawartość logów wklejasz na wklej.org lub wklej.to, a w poście dajesz link.

pliki svchost.exe powinny znajdować się w

C:\WINDOWS\ERDNT\cache

C:\WINDOWS\system32

  • i tylko tam , jeżeli są gdzieś jeszcze to pewnie deFco247 , ma racje