Svchost.exe

Witam. Na wstępie napiszę, że szukałem informacji na internecie i przejrzałem mnóstwo tematów na ten temat, lecz nie znalazłem informacji na która by mi pomogła. Po reinstalacji windowsa 7 mam problem z usługą svchost.exe. Robiłem skany malwarebytes i adwcleanerem lecz nic nie znajduję. Wyłączyłem aktualizacje windows i wyszukiwanie(wszystko jest zaktualizowane). instalowałem service pack lecz to także nie pomogło. Usługa pobiera ponad 2gb ram, 10% procka i pierwszy rdzeń procesora jest cały czas 100% użycia.

Próbowałeś to?
https://www.instalki.pl/demonstracje/systemowe/20679-svchost-naprawa.html

Winna jest usluga Windows Update.
Dziwne że tego nie zlokalizowałeś. Wyłącz Windows Update w usługach i sprawdź

wyłączałem i w windows update i w usługach i dalej to samo

Jeszcze wyłącz na próbę wstępne ładowanie do pamięci

Tym narzedziem na pewno znajdziesz co siedzi pod przykrywką pożerającego pamięć svchost.exe

Tak probowalem, lecz zadna z uslug nie jest powiązana z tym svchostem.

ss z PE nie posiada opisu.

Prawym klawiszem właściwości tego procesu

Może jakaś aplikacja lub sterownik powoduje takie problemy…

Wlasnie zauważyłem po instalacji sterowników, aplikacje raczej nie bo przeinstalowalem system i zainstalowalem tylko gry i ts3 oraz przegladarke. zazwyczaj jak wylacze tego svchosta to po jakims czasie znowu sie odpala lecz jak zatrzymam wszystkie svchosty to juz nie odpala sie ale po kazdym odpalaniu komputera problem nawraca.

Sprawdzałeś?

tak, nie da sie wylaczyc, wyskakuje błąd. Ale juz problem rozwiazany reinstal na 10 i ustawienie kompozycji z win 7 i jakoś da się tego używać.