SW Update, brak możliwości instalacji Settings

Witam.

Jak wiadomo Samsung udostępnia program SW Update, który w łatwy sposób pozwala zainstalować niezbędne sterowniki, daje aktualizacje itp.

Mój problem polega na tym, że chciałbym zainstalować program Settings, który służy do ustawień baterii, trybu chłodzenia czy działanie klawisza Fn.

Po instalacji Update 1 dla Windows 8.1 była aktualizacja z wersji 2.0 do 2.2 i wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że zainstalowanie tejże powodowało krzyczenie innego programu Samsunga, Support Center, który wykrywał błąd w działaniu klawisza Fn. I faktycznie, mogłem za jego pomocą tylko regulować dźwięk, nie ma możliwości zmiany jasności itp. Więc postanowiłem bo zainstalować jeszcze raz. Usunąłem program, uruchomiłęm ponownie system i mimo wszystko nowego Settings nie mam, a starego nie idzie zainstalować z SW Update, gdyż go po prostu tam nie ma. Jako oddzielny program nie da sięgo pobrać a do tego czasu klawisz Fn nie będziem i działał.

Może ktoś coś na to poradzić? Podczas codziennej pracy brak tego klawisza jest conajmniej frustrujący.

 

Czy przed zaaktualizowaniem do wersji 2.2 działały te klawisze (FN) na Windows 8.1 Update 1? Podaj model laptopa

Tak, działały.

Model to Samsung 270E5E-X04PL

 

Spróbuj to:

Uruchom SW Update ->  w lewym dolnym rogu kliknij Znajdź model -> Wklej NP270E5E-X04PL -> Kliknij na swój model -> Windows 8 -> Odznacz wszystko poza Settings -> Eksportuj -> Wybierz dowolny folder (może być na pulpicie) -> Poczekaj, aż się ściągnie (195 MB) -> W folderze w którym ściągnął się plik uruchom “Inst”

Dzięki! Nie wykrywało mi tego programu, bo zamiast wybrać Windows 8, wybierałem Windows 8.1, teraz już się pobiera ta prawidłowa wersja.

Wiem, że temat wznawiam po prawie 4 latach. Ale mam ten sam problem, z tym, że rozwiązanie te nie działa. Mam win 8.1, Samsung Series 3 Notebook NP300E5C-u01. I też nie mogę zainstalować tego programu, próbowałem już manualnie, ale to nie działa. Ma ktoś jakiś pomysł?