Swap Magic 3.6 -jak on działa?

Mam kilka pytań związanych z tym programem. Jak on działa? W jakim formacie musza byc nagrane pliki? Jakiego programu najlepiej użyc do nagrywania danych plików? Z góry dzięki.

W dniu 10.06.2008 , o godzinie 21:49 został dopisany post przez cayman166

Ojoj nikt nie wie? :expressionless: Ale ok już troche więcej wiem teraz mi powiedzcie jaki pliki mam nagrać aby mi je konsola odczytała może byc .iso?

W dniu 13.06.2008 , o godzinie 17:53 został dopisany post przez cayman166

No chłopaki pomozcie mam juz zainstalowanego ale nie wiem w jakim formacie maja byc te gry nagrywane bo podaliłem .iso i nic. Tylko o to prosze! :frowning:

swap magic-to program do gry na plejce w pirackie gry albo NTSC-wygląda to tak że wrzucasz płytkę swap…klapka w plejce otwarta(blokada języczka)gdy przestanie sie kręcić zmieniasz na płytkę z grą-co do przegrywania to nie wiem jak nazywa sie plik musisz mieć program alkohol120%.dokładnie co i jak z swap…dowiesz się na stronie swapmagic.pl

Tyle to ja wiem alecz ściagem gre nagrałem plik .iso na niej lecz pokazuj mi sie Not valid Ps2 disc wiec nie wiem czy z gra coś jest nie ta kczy nie obsługuje .iso czy może jeszcze jest jakaś inna przyczyna :frowning:

myślę że nie może to być iso. bo każdy przegrał by orginalną grę np.nero i by grał.jeżeli ściągnąłeś grę i zrobiłeś obraz płyty to spróbuj przegrać alkoholem 120%

A nagrywałes kiedys pirata do ps2?

do ps2-nie. bo mam nie przerobioną konsolę ani magik sw…przegrywałem gry alkoholem na ps1-którą mam przerobioną-działają normalnie