Swap Magic 3.6 ! Na czym polega?

Tak jak pisałem w temacie mam pytanie na czym polega Swap Magic 3.6 ?

http://www.cdrinfo.pl/artykuly/PS2swapshitFAQ/

wkladasz swapa ladujesz go wyciagasz slapa wkladasz pirata odpalasz 8)

Generalnie cała zabawa polega na kupieniu odpowiedniej płyty i kilku zaślepek, ktore umieszczasz w odpowiednich miejscach w napędzie swojej konsoli. Kiedy juz Ci sie uda cały zabieg z tymi mały wtyczkami, możesz do woli grać w nieoryginalne gry, oczywiście po uprzednim wczytaniu płytki, ktora to dostajesz w zestawie. Kiedy ta sie zatrzyma w napedzie, po prostu podmieniasz na “kopie zapasowa” :wink:

Ja posiadam starą konsole w której nie trzeba bawic sie z zaslepkami :stuck_out_tongue:

“zabawa” to dosyc wzgledne pojecie, bo robi sie to tylko raz na całe życie :roll:

Witam!

Byłem dzisiaj z balcerem w mieście kupić tego swap Magic’a…gościu w sklepie z konsolami powiedział coś takiego ‘’ Swap przestawia laser konsoli…przez co napęd się po 3 miesiącach zniszczy…przy grubym ps2 nie ma problemu, ale przy slim konsola się rozwala…zobaczcie sobie na angielskiego ebaya…tam jest swap magic za 6zł…’’ Potem gościu poszedł na zaplecze i pzyniósł konsle z zaślepkami ze swap magic…nie działaała i on mówieł że właśnie od tego.

Co wy o tym myślicie???

ps. pisze za balcerek_02 , bo ostatnio się popisał na forum ;] i ma zakaz pisania

Koleś próbuje Ci sprzedać bajke, prawdopodobnie, żebyś kupił u niego jakiegoś drogiego chipa. Uzywam Swap Magic od ponad roku i mam wersje slim… jakoś nic nie zdechło :roll: Doprawdy ludzie mają wyobraźnie nieraz -,-

kuhar Typek toroche namieszał wam w głowie ^^

prędzej po chipie laser rozwali sie … swap jest dobry i polecam :wink:

Ciekawe skad on takiego wytrzasnie … może 6 funtów ?

angielska aukcja w polskiej cenie :x :x :x :x :x :x :x :x :x

mam slima i swapa 3.6 + maly problem.

np. takie gry jak god of war 2 shadow of colossous mgs:3 chodza bez save’ów.

pisze ze nie wykryto karty pamieci. a karta jest orginalna 8 mb miejsca na niej z 3mb.inne gry chodza tekken 5 nfs mw i carbon gta sa tomb rider anniversary.te gry które nie wykrywaja karty sa od sony.

wiecie w czym problem?

ja mam pytanie czy trzeba miec przerobionego ps?

W dniu 05.06.2008 , o godzinie 18:51 został dopisany post przez hieniek

jak wklada sie swapa to czeba czekac a potem pirata wlozyc i tyle?

W dniu 06.06.2008 , o godzinie 19:22 został dopisany post przez hieniek

a i jeszcze cos czy swap magic wchodzi na wersje SCPH-35003?