Swap Magic 3.6 Ps2

Od niedawna jestem posiadaczem Swap magic 3.6.Nie pociąga on wszystkich gier na ps2-wiem o tym.Ale dla czego i czy jest jakaś możliwośc grania na nim w nowe gry na ps2?Słyszałem o jakimś pliku który nagrywa się na płytę z grą i śmiga.To prawda?

powinna Ci śmigać każda gra…

nagrywaj na markowych płytach, programem DVD Decrypter z prędkością nagrywania 2x:D

ok.ale np.Fifa street 2 w ogłle nie odpala.

to znaczy ze masz jakis szajs a nie gre, swap odpala wszystkie najnowsze gierki. sam mam ta fife street 2 i mi dziala na sw. :stuck_out_tongue:

a jesli chodzi o gry o wiekszej pojemnosci niz swap?

? Jaka pojemność?

TOC - Table of Content (Tablica zawartości) - Taki spis treści wszystkiego co się znajduje na płycie. Swap Magic DVD ma wielkość ok. 4,1 (lub 4,3GB), aby uruchmić np. Total Overdose (prawie 4,5 GB) trzeba najpierw włożyć oryginał o większej objętości niż Swap.To ma byc orginał tej kopi której chcę odpalic?

Ja na swapie odpalałem gry wielokści 4.796 gb - to było chyba most wanted. Naczytałeś sie czegoś? Mi wszystko działa sprawnie pod sm 3.6

Ja też odpalam most wanted.Czy mógłbym się dowiedziec jak nagrywac gry żeby mi śmigały?Proszę o link lub jakis opis bo nie JAŻE

Czesc. Chcialbym sie dowiedziec bo niedlugo sciagnie mi sie gra Superman Returns i jest w postaci Iso Czyli ten obraz moge nagrac Alcoholem 120 i profilem Playstation 2 na Płytke Verbatim DVD-?

Prosze o odpowiedz

PS Ma ktos ta gre Supermana i czy gra ktos w to na SM 3.8 albo 3.6

Złączono Posta : 04.01.2007 (Czw) 18:38

Chcialbym sie jeszcze na 100% upewnic czy Gra Superman Returns pojdzie mi na SM 3.8 poniewaz nie chce sie zawiesc

Iczy Superman Returns.iso nagrac Alcoholem 120 w profilu Playstation 2 na DVD- Verbatim ???

Złączono Posta : 04.01.2007 (Czw) 18:38

Chcialbym sie jeszcze na 100% upewnic czy Gra Superman Returns pojdzie mi na SM 3.8 poniewaz nie chce sie zawiesc

Iczy Superman Returns.iso nagrac Alcoholem 120 w profilu Playstation 2 na DVD- Verbatim ???

Złączono Posta : 04.01.2007 (Czw) 18:38

Chcialbym sie jeszcze na 100% upewnic czy Gra Superman Returns pojdzie mi na SM 3.8 poniewaz nie chce sie zawiesc

Iczy Superman Returns.iso nagrac Alcoholem 120 w profilu Playstation 2 na DVD- Verbatim ???

Złączono Posta : 05.01.2007 (Pią) 18:25

Czesc. Chcialbym się dowiedziec czy gra Superman Returns w postaci iso o rozmiarze 4.5 Gb bedzie dzialac na Swap Magic 3.8 bo niedlugo mi go przysla

Nagralem ja przed chwila w Alcoholu 120 z predkoscia 2.0x

Bardzo prosze o odpowiedz

Mam ps2 slim scph 70004

Pozdrawiam Wszystkich

Złączono Posta : 06.01.2007 (Sob) 15:03

Hej wie ktos jak przejsc w supermanie misjie tam gdzie sie walczy z mongulem on sie zamienia w takiego wielkiego swiecacego gostka i strzela takim gownem. Ma ktos poradnik do tej gry jak nie to moze mi ktos powie jak to przejsc

Prosze o pomoc