Swat 3 problem z instalacją =\

Mam problem z grą Swat 3 , instalacja dochodzi do 7% i sie zawiesza =( Mam windows XP)

Wiecie co zrobić ?

1.Plyta w stanie uzywalnosci czy porysowana?

2.Napęd sprawny??, nie zabrudzony?

3.Wystarczajaca ilosc miejsca na dysku?

Jeśli masz problem z którymś z tych punktów to rozwiaz ten problem i powinno byc good.

aa jeszcze jedno majac nero jakiekolwiek jest mozliwosc “wycisniecia” z napedu ile fabrycznie dali tam nie pamietam jak dokladnie sie nazywa ale cos z DVD cos tam :smiley: dasz rade :slight_smile: tam ustawiasz max ile moze wycisnac dany naped i puszczasz instalacje ja tak instaluje gry z dvd bo mi sie nie chce wyczyscic napedu :smiley: PzDr

Napęd sprawny , miejsce jest , płyta raczej dobra =] nie dawno jeszcze działała (na windowsie 98)

Proponuję zrobić taki manewr. Skopiuj całą zawartość płyty do folderu na dysku twardym. Jeśli kopiowanie zostanie zakończone pomyślnie, będzie to oznaczać, że płyta jest w 100% sprawna. Następnie zainstaluj grę z H.D.D. Po zainstalowaniu będziesz potrzebował odpowiedniego patcha, który umożliwia uruchomienie gry pod Windowsem XP. Znajdziesz go np. tutaj. Jeśli ten patch nie pomoże, spróbuj zainstalować inną wersję. Ta powinna rozwiązać problemy związane z XP, ale nigdy nie wiadomo co się komu przytrafi. Pozdrawiam :slight_smile: