Sweet Home 3D - 2.1 - po kliknieciu nic się nie dzieje

Mam ten program u siebie na Windows 7 i działa bez broblemowo ale na innym PC z Windows XP SP3 i kartą ATI, procesorem AMD po odpaleniu programu pokazuje się tylko logo, a potem znika ): i koniec. Nagrałem najnowszy DirectX i Javę ale to nic nie dało :frowning:

Co to może być?

Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki do posiadanej karty graficznej. Może problemem jest SP3.

Pozdrawiam

Są i nic to nie daje, może to ten SP3 hmm… Ale odinstalować nie mogę bo to może być “sieczka” dla innych programów ):

Myślę, że deinstalacja SP3 nie zaszkodzi, zawsze można zainstalować ten service pack ponownie

To nie mój komputer to wolę nie ryzykować ): bo po łbie dostanę jak coś się stanie i nie będzie działało. A kiedyś na swoim tak miałem po deinstalacji - nie wszystkie programy prztrwały to ): mi to tam rybka" ale tylko mi…

Dzięki marchewkowypotwor

Potrzeba mi pewnego 100% rozwiązania bez pomyłek ^^

No cóż, ciężko rozwiązać problem jeśli czegoś się nie spróbuję :slight_smile: Możesz jeszcze spróbować wyłączyć zaporę i rezydenta antywirusa, może któryś z nich blokuje działanie programu.

Tylko ten komputer tego nie ma ponieważ nie jest podpięty do internetu. He He ^^

A domyślna zapora xp jest wyłączona?

Może na kompie jest jakiś syf ( mimo że nie jest podłączony do sieci mógł coś złapać np. przez pendrive):

  • przeskanuj kompa jakimś antywirusem (Np.AVG free) i programem spyware (np.spyboot)

  • przeczyść dysk i rejestr cclenerem

  • po tych czynnościach możesz jeszcze skorzystać z funkcji przywracania systemu, żeby cofnąć zmiany w systemie, które mogą powodować konflikt

Ok, zobaczę ^^