Świąteczne emoty

(Hempbaba) #1

Co powiecie o nowych emotach świątecznych?

e0940c6a97c1ee6e.png

Oczywiście jest ich więcej!

Mi szczerze mówiąc bardziej odpowiadają normalne!Ale klimacik świąt jest utrzymany! :smiley:

(Krzychuu) #2

rudakita powiem Ci, że są fajne. Tylko pytanie do kiedy będą? Czy tylko an Mikołajki czy już do Nowego Roku?

(fiesta) #3

rudakita czym tu się emocjonować ??

Ten sam zestaw emotek był już na forum rok temu

:mrgreen:

(Micromac) #4

Przydałby się tez świąteczny skin dla forum.

(Julas) #5

Wiecie ja mam swoje forum i za tydzień lub dwa chcem wstawić skurke świąteczną.Ja bym proponował tutaj też to zrobić(przepraszam modków,adminów ze o takich propozycijach tutaj pisze a nie w forum "propozycije ale to nie wszystko co mam zamiat w tym poście napisać")

Macie nawet racje atmoswerka świąteczna jest,tylko klimat taki nie taki :smiley: :smiley: (najbardziej mi się podoba ten zielony :mrgreen: )

Nom masz racje, bo to co jest w tej atmoswerze ma forum świątecznego to tylko kilka tematów i emotikowny chociaż nawet nie wszystkie świąteczne ale większość.

Świąteczne- :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :frowning: :-o :? :shock: :-x :stuck_out_tongue: :twisted: :evil: :cry: :oops:

Nieświąteczne- :slight_smile: :frowning: :x :lol: :o

(Kosior6) #6

Tak ale usera rudakita wtedy jeszcze nie było...

(system) #7

a ja dalej mam stare emotki :frowning: : :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :frowning: :frowning: :o :-o :shock: :? 8) :lol: :x :-x :stuck_out_tongue: :oops: :cry: :twisted: :roll: :wink: :wink: :!:

(Wolin1) #8

Emotki jak emotki, ten kto jest dłużej z nami wie, że już rok temu został wprowadzony taki myk 8)

test konta

(Ford Fokus) #9

Też miałem do wczoraj... Najledź na jakiegoś emota myszką i PPM -> Pokaż obrazek, jak sie wczyta wduś F5 i tak z każdą emotą..

(system) #10

dzieki Ford :

:mrgreen: :smiley: :slight_smile: :frowning: :-o :shock: :? 8) :-x :stuck_out_tongue: :oops: :cry: :evil: :twisted:

haha pikne :lol:

jak na wsi za komuny :wink:

(Kulaa 01) #11

No właśnie, przydałby się... :slight_smile: Bardzo ładnie by wyglądał... mam nadzieje ;]

(system) #12

Wysłałem posta na PW do lazikara. Może będzie jakiś odzew. Jak coś to napiszę. 8)