Świąteczne emoty

Co powiecie o nowych emotach świątecznych?

e0940c6a97c1ee6e.png

Oczywiście jest ich więcej!

Mi szczerze mówiąc bardziej odpowiadają normalne!Ale klimacik świąt jest utrzymany! :smiley:

rudakita powiem Ci, że są fajne. Tylko pytanie do kiedy będą? Czy tylko an Mikołajki czy już do Nowego Roku?

rudakita czym tu się emocjonować ??

Ten sam zestaw emotek był już na forum rok temu

:mrgreen:

Przydałby się tez świąteczny skin dla forum.

Wiecie ja mam swoje forum i za tydzień lub dwa chcem wstawić skurke świąteczną.Ja bym proponował tutaj też to zrobić(przepraszam modków,adminów ze o takich propozycijach tutaj pisze a nie w forum “propozycije ale to nie wszystko co mam zamiat w tym poście napisać”)

Macie nawet racje atmoswerka świąteczna jest,tylko klimat taki nie taki :smiley: :smiley: (najbardziej mi się podoba ten zielony :mrgreen: )

Nom masz racje, bo to co jest w tej atmoswerze ma forum świątecznego to tylko kilka tematów i emotikowny chociaż nawet nie wszystkie świąteczne ale większość.

Świąteczne- :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :frowning: :-o :? :shock: :-x :stuck_out_tongue: :twisted: :evil: :cry: :oops:

Nieświąteczne- :slight_smile: :frowning: :x :lol: :o

Tak ale usera rudakita wtedy jeszcze nie było…

a ja dalej mam stare emotki :frowning: : :mrgreen: :smiley: :slight_smile: :slight_smile: :frowning: :frowning: :o :-o :shock: :? 8) :lol: :x :-x :stuck_out_tongue: :oops: :cry: :twisted: :roll: :wink: :wink: :!:

Emotki jak emotki, ten kto jest dłużej z nami wie, że już rok temu został wprowadzony taki myk 8)

test konta

Też miałem do wczoraj… Najledź na jakiegoś emota myszką i PPM -> Pokaż obrazek, jak sie wczyta wduś F5 i tak z każdą emotą…

dzieki Ford :

:mrgreen: :smiley: :slight_smile: :frowning: :-o :shock: :? 8) :-x :stuck_out_tongue: :oops: :cry: :evil: :twisted:

haha pikne :lol:

jak na wsi za komuny :wink:

No właśnie, przydałby się… :slight_smile: Bardzo ładnie by wyglądał… mam nadzieje ;]

Wysłałem posta na PW do lazikara. Może będzie jakiś odzew. Jak coś to napiszę. 8)