Świecace wentyle zgodne z prawem?

No… to dziwna anomalia z tą Nokią :roll: Jeżeli dają taką cene to powinien być odpowiednio wyposażony…

Mała rzecz, a cieszy :stuck_out_tongue:

Jakos wiekszości znajomym podobają się efekty świetlne.

fiesta

Ok rozumiem to, że przekładasz funkcjonalnośc nad wygląd, ale musisz się pogodzić z myślą, że inni mają inny gust niż ty i mogą im sie podobać bajery, które ty uważasz za zbędne.

Owszem zgadzam się z tym, ale nikt mi nie może zabronić nazywać tego po imieniu :arrow: bezguściem

de gustibus non est disputandum

Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, że właśnie obrażasz tych ludzi :evil:

Słuchaj mądrzejszego:

Nikogo nie obrażam, nic nie poradzę na to że jeden lubi kawior a drugi kaszankę. A to jak ja to oceniam to jest moja sprawa i nikt mi nie zabroni publicznie w sposób kulturalny wyrażać swoich poglądów w tej kwestii

Kulturalnie jest to nazywac “bezgusciem”?

Kulturalne by było gdybyś wreście przyjął do wiadomosci, że to jest inny gust , a nie bezguście. Chyba że nie widzisz róznicy… (więc po co przepłacac :wink: )

za wentyle niedostaniesz nawet upomnienia ani zadnego mandatu to jest wykluczone heh bo mandat można dostać dopiero jak byś rozpraszał tym innych kierowców na drodze.Chyba ze Cię gdzieś dupną jacyś tępi polijcanci co sie niebeda mieli do czego czepić to sie czepią wentyków.Według prawa zabronione jest podświetlanie podwozia i słuchanie głośnej muzy podczas jazdy skąd wiem chyba mówić nietrzeba