Swięta bez śniegu?

Wyobrażacie sobie święta bez śniegu ? 2 lata temu już to przeżyłem i nie ma tego klimatu :smiley: Choć jest jeden plus - drogi bez lodu :slight_smile:

Speed łatwo to sobie wyobrazić.

No niestety, najwyraźniej święta w tym roku będą bez śniegu…

No ale tak już jest, zauważyłem że jak lato jest słoneczne to potem zima jest bezśnieżna, albo śnieg spada później niż normalnie

ja tam sie ciesze, nieznosze sniegu, zimna, wywracania sie, mokrych butów i tej pośniegowej ciapy na chodniku i ulicach ;\

No, święta bez śniegu to juz nie to samo. Mam nadzieje, że przynajmniej na ferie będe miał śnieg, bo chciałbym trochę na nartkach pojeździć :slight_smile:

śnieg ma swoje uroki co do fotografii w plenerze :),a co do świąt i śniegu jest mi na rękę,że nie ma śniegu

też nie ubolewam z tego że nie będzie śniegu, chociaż został jeszcze tydzień wszystko się może zdarzyć :smiley:

Nie no… śnieg jest elementem magii Świąt. Nienawidzę co prawda pluchy, musi odpowiednio zimno, żeby biały puszek się utrzymał, ale Święta bez niego… nie ma opcji :mrgreen:

no mi też smutno że nie będzie i spadnie dopiero pod koniec stycznia, akurat zaczynają się u mnie ferie to myśle że sobie pojeżdżę na nartach a jak nie to do austri trza jechać :confused:

mi to nieidzie na ręke że w Święta niebedzie śniegu… :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: bo co to za Święta Bożego Narodzenia bez śnigu…tak samo pasterka bez śniegu to ja sobie tego niewyobrażam… :frowning:

kurde no trzymamy kciuki ,nie ma tej magii bez śniegu niestety.

niestety to już nie 1 świeta bez sniegu:-(

Co ciekawe Kononowicz ni nie mówił, że nie będzie śniegu :mrgreen:

Nie wyobrazam sobie zimy bez sniegu zasp itp… i mrozu(-30 stopni C) i nie pojdzie sie do SQL itp … mam nadzieje ze jak juz bedzie snieg to na maXa i beda zaspy 2 metrowe no moze troche przesadziłęm :lol

Ja lubie kiedy jest śnieg i też trudno mi to sobie wyobraźić, że może go nie być, ale jedyną wadą tego wszystkiego to moim zdaniem ta sól na chodnikach i jeszcze jak sie robi to błoto zmieszane z tym badziewiem to swoich butów nigdy nie mogę poznać.

Tutaj również o śniegu ani widu ani słychu… :frowning:

ja chcę śnieg!

święta bez śniegu to nie to samo nie ma tego klimatu! ;(

święta bez śniegu to już nie to samo… brak klimatu… no i jak święty mikołaj przybędzie?? na lotniskach coraz drożej :mrgreen:

“Gdy byłem małym chłopcem,” to śnieg był podstawą (bałwanki,sanki, bitwa na śnieżki :wink: ). A "tera mi to wali, bo jestem na fali :mrgreen: ". Troche podrosłem/wyrosłem i śnieg nie ma już takiego wielkiego znaczenia, a wręcz przeciwnie- lepiej bez śniegu 8)

UrBaN jak możesz mówić że bez śniegu jest lepiej :frowning: