Swięta bez śniegu?


(Rikamuru) #1

Wyobrażacie sobie święta bez śniegu ? 2 lata temu już to przeżyłem i nie ma tego klimatu :smiley: Choć jest jeden plus - drogi bez lodu :slight_smile:


(Pioterek96) #2

Speed łatwo to sobie wyobrazić.


(Neuromancer91) #3

No niestety, najwyraźniej święta w tym roku będą bez śniegu...

No ale tak już jest, zauważyłem że jak lato jest słoneczne to potem zima jest bezśnieżna, albo śnieg spada później niż normalnie


(:: MARIO ::) #4

ja tam sie ciesze, nieznosze sniegu, zimna, wywracania sie, mokrych butów i tej pośniegowej ciapy na chodniku i ulicach ;\


(system) #5

No, święta bez śniegu to juz nie to samo. Mam nadzieje, że przynajmniej na ferie będe miał śnieg, bo chciałbym trochę na nartkach pojeździć :slight_smile:


(artide2) #6

śnieg ma swoje uroki co do fotografii w plenerze :),a co do świąt i śniegu jest mi na rękę,że nie ma śniegu


(Kylo Tk) #7

też nie ubolewam z tego że nie będzie śniegu, chociaż został jeszcze tydzień wszystko się może zdarzyć :smiley:


(Joan Sunshine) #8

Nie no... śnieg jest elementem magii Świąt. Nienawidzę co prawda pluchy, musi odpowiednio zimno, żeby biały puszek się utrzymał, ale Święta bez niego... nie ma opcji :mrgreen:


(Pax555) #9

no mi też smutno że nie będzie i spadnie dopiero pod koniec stycznia, akurat zaczynają się u mnie ferie to myśle że sobie pojeżdżę na nartach a jak nie to do austri trza jechać :confused:


(Tytka1991) #10

mi to nieidzie na ręke że w Święta niebedzie śniegu... :frowning: :frowning: :frowning: :frowning: bo co to za Święta Bożego Narodzenia bez śnigu..tak samo pasterka bez śniegu to ja sobie tego niewyobrażam.. :frowning:


(Rikamuru) #11

kurde no trzymamy kciuki ,nie ma tej magii bez śniegu niestety.


(Lukaszm Zdw) #12

niestety to już nie 1 świeta bez sniegu:-(


(bodek32) #13

Co ciekawe Kononowicz ni nie mówił, że nie będzie śniegu :mrgreen:


(Pinio150) #14

Nie wyobrazam sobie zimy bez sniegu zasp itp... i mrozu(-30 stopni C) i nie pojdzie sie do SQL itp ... mam nadzieje ze jak juz bedzie snieg to na maXa i beda zaspy 2 metrowe no moze troche przesadziłęm :lol


(Dawid Bossmanager) #15

Ja lubie kiedy jest śnieg i też trudno mi to sobie wyobraźić, że może go nie być, ale jedyną wadą tego wszystkiego to moim zdaniem ta sól na chodnikach i jeszcze jak sie robi to błoto zmieszane z tym badziewiem to swoich butów nigdy nie mogę poznać.


(Akira3179082) #16

Tutaj również o śniegu ani widu ani słychu... :frowning:


(Ja Zajaczek) #17

ja chcę śnieg!

święta bez śniegu to nie to samo nie ma tego klimatu! ;(


(piotrekplay) #18

święta bez śniegu to już nie to samo... brak klimatu... no i jak święty mikołaj przybędzie?? na lotniskach coraz drożej :mrgreen:


(Mop Daniokloc) #19

"Gdy byłem małym chłopcem," to śnieg był podstawą (bałwanki,sanki, bitwa na śnieżki :wink: ). A "tera mi to wali, bo jestem na fali :mrgreen: ". Troche podrosłem/wyrosłem i śnieg nie ma już takiego wielkiego znaczenia, a wręcz przeciwnie- lepiej bez śniegu 8)


(Pioterek96) #20

UrBaN jak możesz mówić że bez śniegu jest lepiej :frowning: