Świeta Wielkanocne - Życzenia

Wszystikm wszystkiego naj na te świeta, smacznego jajka i mokrego lanego poniedzialku :slight_smile:

pisanki.gif

Także przyłączam się do życzeń :mrgreen:

Kolorowych PiSanek i smacznego śniadanka wielkanocnego :slight_smile:

:mrgreen: dzięki, nawzajem! :smiley:

Smacznego dyngusa i morkego jajka!

Wesołych Świąt

http://www.100lat.info/kaczki/

buahahahahahhahhahahahahahahaaaaaaaaaaa

DOBREEEEEEEEEEEEEE! :smiley: :smiley: :smiley:

Mokrych jajek i smacznego dyngusa :mrgreen:

Co wy wszyscy z tymi mokrymi jajkami :?: :rotfl:

ze przed swietami trzeba sie myc :slight_smile: by mieć mokre jajka :stuck_out_tongue:

Skrzywienie z przeszłości :smiley:

Najlepszego.

Dzielcie się opłatkiem i jedzcie galaretę. :lol:

Przyłączam się do życzen :slight_smile:

Wszystkiego Naj Naj Naj

Zdziwisz sie kto? zdziwisz sie skad? A ja Ci zycze Wesolych Swiat Pomyslisz sobie-to jakas bajka…A ja Ci zycze smacznego jajka Czy jestem szczera?-nie miej obawy!Bo rowniez zycze milej zabawy Wszyskiego dobrego dla wszystkich forumowiczów :slight_smile:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!

pis__58_.gif

Wesołego królika co po stole bryka, spokoju świętego i czasu wolnego, życia zabawnego w jaja bogatego i wogólę, kurcze, wszystkiego najlepszego! (właśnie to SMSem dostałem :P)

Również życzę całemu zespołowi moderatorów, userów wesołych świąt Wielkiejnocy, smacznego jajka, mokrego dyngusa i wielu prezentów pod choinką :mrgreen:

adminom życzymy aby nie byli naciskani “ja chcę nowe forum zintegrowane z portalem” :mrgreen:

Adminom i moderatorom życzymy wynalezienia DOBREGO programu usuwającego wszystkie dziwne posty z forum :slight_smile:

Dużo zdrowia ,smacznego jajka oraz mokrego dyngusa dla całej ekipy dobreprogramy.pl i dla was userów oraz dużo przezentów pod poduszką od zajączka wielkanocnego :mrgreen: .

Dużo szczęścia, mokrego jajka, swędzącego dyngusa i wogóle wszystkiego naj dla wszystkich userów, moderatorów, adminów z forum.dobreprogramy.pl, oraz dla całej ekipy dobreprogramy.pl :slight_smile:

Czemu panowie moderatorzy usunęli mój wcześniejszy post.

Wszystkie życzenia zawarte są w linku :wink: