Świetny pomysł na APK

(tytuł mniał zaintrygować)
Witam Wszystkich !
Wpadłem na świetny pomysł (znów zainspirował inny post).

21 wiek mobilni mocno jesteśmy i oczywiście Android dominuje rynek Systemów, jest jego kopii nawet więcej niż Windowsów( tak czytałem).
Kolejny fakt to taki że apki rządzą - zamiast poprawić layouty stron www dostosowane do małych ekranów by dało się na nich robić to samo co na zwykłych kompach (komentowanie , ocenianie, logowanie itd…) oprócz kluczowych aplikacji sociale/komunikatory i edytory, twórcy stron zalewają nas wielkim chłamem m.in apki do banku, empiki, allegro, olx… Tak jak pisałem zamiast poprawić formularz logowania wpisywania nazwy i szukania dostajemy apk i myślą że wszystko załatwione.
Bardzo tego nie lubie bo np. na olx i empik swobodonie da się na telefonach szukać produktu, na gmail i wp również sprawdzam wiad bez apk się obejdzie po co ją tworzono… Więc lenistwo, a potem dziw że 1Gb RAM się zapycha - ja daje radę, a jak nie daję, to czekam aż wejde na windows.

Sorry za długi wstęp, chodzi generalnie o to by powstała APK do komentarzy zamiast RSS, to większy zasięg zdecydowanie!!
Kto to widzi?

Klikamy na ikonkę :

  1. Pojawia się pole zaloguj
  2. Kolejny krok z wyszukiwarki szukamy wpisujemy nazwe tematu postu który nas interesujące i je zaznaczamy dodajemy do bazy listy.
  3. Kolejny krok ustawienia i zaznaczamy powiadomienia push i pojawiają się powiadomienia PUSH z apk na pasku.
    Może też być symbol/liczba ilość jeśli nie czytane, tak jak tu. I tyle wygodniej niż samo Rss.

Program mógłby na początek wyjść na Android następnie na IOS, java dla zwykłych tel i na windows lekki program siedzący jedynie w Trayu i wyskakiwała by jedynie chmurka powiadomień a gdy klikniesz przenosi na podstronę w domyślnej przeglądarce :slight_smile:
Masa programowania… Przeszło by to?