Świeżo po formacie-brak dzięku

Witam,od kilku dni mam problem. Otóż, nie ma wgl dzwięku,nawet przy uruchomieniu. Gdy chce zrobic aktualizacje wyskakuje,że oprogramowanie jest zgodne.

Oto zdjęcie,nawet nie wykrywa sprzętu. http://zapisz.net/view.php?filename=433_bez_tytu_u.jpg

Pomocy!

Podaj parametry kompa.

Nie dziw się, dźwięku po formacie nie ma. Proste pytanie, po formacie instalowałeś sterowniki audio? Pewnie nie i już masz odpowiedź.

Ten skreen co podałeś jest zbyteczny, lepiej podaj screena z Komputer > prawy klik myszki i klikasz własciwości > (po lewej) menedżer urządzeń. Z pewnością będziesz miał tam znaki żółte zapytania “?”, są?

Fikuś… za kogo ty mnie masz? Sterowniki to standart po formacie.

Acer 5738ZG

Procek- Pentium Dual Core T4300 2.1ghz

Ram-4gb

Grafika- Ati Mobility radeon HD4570

sterowniki dzwięku mam Realtek HD Audio. zawsze działały a teraz nawet w menadżeże wyskakuje ‘żółty trójkącik’ a pisze,że sterowniki dobre.

win7 po formacie nie wymaga instalacji sterowników, bo sam je sobie instaluje :stuck_out_tongue_winking_eye:

ta opcja jest już od visty :stuck_out_tongue_winking_eye:

Może trochę spokojniej? I chyba chciałeś napisać “standard” i raczej to nie standard, bo nie zawsze trzeba sterowników instalować, ja przynajmniej tego nie robiłem i wszystko na 7’ce mi chodziło. Powodzenia!

Niekoniecznie :slight_smile: Czasem jak się zainstaluje to podnosi się współczynnik wydajności i rozwiązuje skrajne problemy :stuck_out_tongue:

Sterowniki są dostępne na stronie producenta czyli Acera na acer.pl

Dziękuje za lekcje.

Ale to i tak nie rozwiązuje mojego problemu ;]

A próbowałeś pobrać z acer.pl?

Jeśli sterowniki producenta nie działają to może masz coś z płytą główną lub kartą dżwiękową?

Musisz sobie pobrać sterowniki, a jeśli masz tą samą kartę dźwiękową to tutaj pobierzesz sterowniki: http://www.realtek.com/downloads/downlo … Down=false

Mam stery stamtąd. Ale mmniejsza o to. temat zamykamy bo sam odkryłem i naprawiłem ;] już hula jak trzeba.

Siemka :slight_smile: