Świrujące Tiry :)

Dlaczego często jak jeżdże po wiochach i jak jest zjadz to tiry świrują :D:D

23wr.th.jpg

Często tak mają :slight_smile:

bo ta gra ma dużo błędów

hehe tresciwa odpowiedz hehe.

A co do problemu , to moze sa juz jakies pacze ktore by zlikwidowaly by ten blad …a jesli nie to zaloze sie ,ze w najblizszym czasie pojawia sie takie :slight_smile:

Widocznie

:lol:

Gra jak gra, w każdej znajdą się jakieś błędy :slight_smile:

Według mnie to nie błąd, to kierowca TIRa włączył nitro :smiley:

wielce prawdopodobne :slight_smile:

Prawie każdy TIR tak robi. Może kierowcy jadą po kielichu :? :smiley:

pierwszy raz widze takie zachowanie tira u mnie jadą normalnie

Czegos takiego z tirem nie widzialem, ale mialem lepsza akcje :smiley: -

jade sobie przez jakas wioske, jade, jade ;p a tu na mnie samolot spada :o odrazu mnie to zabilo…

U mnie jedyne co swiruje to auta kiedy wejde na autostrade.

Robi sie karambol. Ale to jest chyba normalne zjawisko. Mimo co jest to naprawde smieszne patrzec przez okolo 1 minuty jak auta sie tloka nawazajem.

szkoda ze czasami samochody na autostradzie jezdza tak wolno :confused: ale coz moze tylko ja przekraczam dozwolona predkosc a z tymi tirami to rzeczywiscie tak jest juz nie raz sie z tym spotkalem

Heh kolejny bład “wspaniałego” GTA… :cojest:

na ps2 ten blad nie wystepuje za to czasem przelatuje sobie przez duzy krzak jak przez paier a inny maly mnie zatrzyma jak betonowa sciana

coraz więcej błędów jest w gta sa jak przyśmieszam autem to ionne ayta sie wcinają nie jadą płynnie :frowning:

Bugi

  1. Przy zawożeniu klienta do Pier69 (SF) taksówką, po jego wyjściu, następny klient jest w środku tego deptaku i praktycznie nie można tam wjechać bez uszkodzenia samochodu (wiadomo - gra na czas, więc zależy na czasie, trzeba szybko brać klientów )

  2. Podczas ucieczki przed glinami, wlazłem do pizzerri zabiłem pracowników i kilku ludzi, gdy miałem wychodzić, patrzę… a tu trzech palantów z rękami w górze

  3. W SF w garażu policyjnym na końcu jest helikopter, hmm… ciekawe jak nim wyjechać ? trzeba bardzo ostrożnie wylatywać pozatym samochód wcześniej tam postawiony wbił się w ten helikopter

  4. Pasek Longcapacity, znikł, chociaż Cj znajduje się pod wodą

  5. Samochody, które przejeżdżają przez zamknięty most w SF

  6. Zamurowany człowiek

  7. Wywołałem wojnę gangu obok drzwi do gymu, gdy przeszedłem pierwszy atak, niechcąco wszedłem do gymu, a jak wyszedłem, to okazało się, że ta część, o którą walczyłem została przyznana niby dla mnie i zaznaczona była kolorem zielonym ale po tym jak zapisałem grę to znowu był przyznany dla wrogiego mi gangu

Postuj kilka sekund na autostradzie, zaraz będzie kraksa ;]

Faja : Nie chce się czepiać ale te bugi są ze stronki gtasite.pl ! zobaczcie tutaj http://www.gtasite.pl/articles.php?id=1 … 26eb2e34c3

wszystko to samo tylko, że są tam jeszcze pokazane screeny.

nie wszystko może w grze jest idealne ale gra oprócz bugów na i wiele plusów

Wiadome :wink: