Sx1

(Filip170) #1

jak otworzyć siemensa sx1 ??? ale nie żeby wyjąć baterie tylko żeby zdjąć obudowe ??

(Bażant) #2

Też mam sx1, niestety nie obsługuje on wymiennych obudow. Miałem stronke jak zdjąć obudowe, jak ją znajdę to zamieszczę :wink:

(Filip170) #3

Ja czytałem że da się wymienić obudowe. Można kupić nawet na allegro.

Jak byś znalazł tą stronkę to byłbym wdzięczny :D:D

P.S. Też masz wyświetlacz który tak mieni sie kolorami, jak by była na nim folia ????

(Bażant) #4

Tak, ale już się przyzwyczaiłem :smiley: Co do tej stronki to będzie cięzko, bo jej w zakładki nie dałem teraz zauważyłem :frowning:

(Filip170) #5

Aha no dobra to nic ale jakbyś kiedyś znalazł to wiesz gdzie możesz mnie znaleść :wink:

Ufff już się wystarszyłem że to mój jest jakis zrąbany :stuck_out_tongue: :smiley:

(Bażant) #6

Hehe mój jest zrąbany, filmy wychodzą w okropnej jakości a wszystko działa na fula, mam chyba wade obiektywu, ale zdjęcia wychodzą już kladne :? Muszę udać się do serwisu, ale coś mi się nie chce :wink:

(Filip170) #7

Ey ale wszystkie te sx1 mają taki wyświetlacz ??????? Bo już sam nie weim :confused:

(Siekiera666) #8

http://www.siemens-mobiles.org/forum/in ... 156.0.html

(Filip170) #9

Co to :confused: Wyświetla mi się forum po angielsku a po linku widze że to miało byc do konkretnego topicu :confused: ??

(Siekiera666) #10

tam jest instrukcja otwierania sxa

(Filip170) #11

ale powiedz w którym dokładnie topicu bo mi wyskakuje całe forum