Syberian Husky

Moje pytanie dotyczy psa Husky. Czy może on mieszkac na stałe na polu. Szukałem w Internecie na ten temat, ale wprost nie jest to napisane. Prosze o pomoc.

Z tymi cudownymi pieskami jest tak, ze lubią duzo biegac a co do pobytu na polu to oczywiście że tak. Znajomy hodowca w lecie trzyma swoje psiaki w chłodnym miejscu bo one nie zbyt lubią ciepło. Na polu ale oczywiście w jakiejś budzie czy coś :slight_smile:

Moi znajomi maja Huskie i te psy nie lubia zimy :lol:

Caly dzien siedza w cieplym :lol:

Jak przychodzi lato to one calymi dniami na dworzu siedza 8)

Oni mieszkaja nad sama plaza wiec upaly sa :stuck_out_tongue:

No to czy można je cały rok trzymac na polu w budzie? Bo w domu to nie bardzo dam radę.

No co ty gadasz u mnie w miescie jest klub hasky i zime też lubią jak kolesie mają po trzy czy cztery psy i na dworze nurmalnie trzymają a pieskie uwielbiają kazdą pore zime jak najbardziej i psie zaprzegi, kolega ma szczeniaka to trzyma w domu.

Więc gdybym trzymał go w budzie na polu przez cały rok to czy nic nie stanie mu sie ze zdrowiem?

Nie, oczywiście musi mieć czusto i sucho w budzie. Ale zaznaczam te psiaki lubią dużo biegac :slight_smile: Zazdroszcze ci że go masz he he

Debek jeszcze nie mam tego psa ale bardzo chce go miec i wole sie upewnic czy wogule moge go miec :slight_smile:

Mam dośc duże podwórko więc jak go spuszcze to biegac jest gdzie. Ale czy to wystarczy, może trzeba na jakies spacery z nim chodzic?

Wiesz gdzieś czytałem, że to sa najwytrzymalsze psy czy w ogóle zwierzęta na świecie. Podworko pewnie mu wystarczy ale warto też czasem z nim pobiegac po lesie czy jakiejś łące i jemu i tobie to nie zaszkodzi.

A jakie są koszty utrzymania tego psa?

Tu musisz wliczyc jaką karme mu kupowac, są różne tu wybór nalezy do Ciebie jest tego masa więc nie będzie problemu. Nie powiem ci ile będzie kosztowac jego utrzymanie bo nie jestem w stanie tego ocenić. To zalezy wylącznie od ciebie.

A czy jest wymagana jakaś specjalna pielęgnacja tego psa?

Ja to bym ci nie polecał go tyrzymać na polu…w końcu pomyśl sam…to nie byle piesek pudelek ale HASKY,te psy mają markę i reputację…

Bardzo dobry piesek,nie jeden by chciał go mieć.

Szkoda takiego psa uwiązać przy budzie na polu. :? żeby się marnił…

Kolega ma racje, mam nadzieje ze nie bedziesz go trzymał wciąż na smyczy tylko zrobisz mu jakąś przestrzen do poruszania się.

Każdy pies wymaga pielęgnacji. Jak widzisz te psy mają śliczne futra więc kupuj mu karmy z dodatkami, zresztą zobaczysz.

poprzedniego psa zawsze na noc spószczałem, a czasami nawet kilka dni go nie uwiązywałem. Z tym psem mam zamiar robic to samo.

jak często? Ile razy na miesiąc?

Ja mam hodowle tych piesków http://www.pieszczochy.pl

Moje psy wolą siedzieć na polu w budzie niż w domu (chociarz czasami śpią w domu)Nie straszne im śnieg i mróz

Maciek najlepiej biegaj z nim kiedy mają na to ochote, niewiadomo na jakiego pieska trafisz one jak ludzie mają inne charaktery i upodobania.

Złączono Posta : 08.02.2006 (Sro) 20:43

Zreszta powyżej masz eksperta, spytaj sie jakie karmy im kupuje itp.

mam pytanie ,mam dostac w prezencie od brata psa husky , i moje pytanie dotyczy tego , czy jesli bede go trzymac w domu tak aż podrosnie a potem bym chciał go trzymac w budzie troszke zdala od domu cos sie stanie?