Sycza mi glosniki creative

witam! mam problem z glosnikami creative a500 po wlaczeniu ich nic mi nierobi dopiero kiedy wlacze komputer zaczyna mi cos syczec :frowning: mam karte dzwiekowa creative x-fi sound blaster niewiem co to robi :frowning: podlaczylem te glosniki tak jak powinno byc … srobowalem podlaczyc je do odtwarzacza mp3 i tam jak grala muzyka to wogule nie robily takiego syku :frowning: nie jest to glosne syczenie ale nieraz mnie denerwuje :expressionless: kto moze prosilbym o odpowiedz :slight_smile:

Sprawdź najpierw czy masz powyłączane wszystkie zbędne kanały wejściowe, następnie jaki masz włączony kanał do nagrywania. Najlepiej ustaw na mikrofon. Gdyby to nic nie pomogło to prawdopodobnie masz uszkodzoną kartę dźwiękową…

Też miałem takie syczenie gdy miałem podłączony mikorfon niewiem czemu :? gdy go odłącze wszystko gra jak należy…

Łyha89 , karol16 , prawdopodobnie macie włączony bezpośredni podgląd mikrofonu. Nie wiem gdzie to się wyłącza bo to zależne jest od sterowników dźwięku. pzdr

mam ustawione tak jak pisales ale dalej sycza karta dzwiekowa jest nowa wiec moze to glosniki

mam wylaczone bezposredni poglad mam ustawione nagrywanie mikorofon kurde karta byla droga chyba nie od karty kurcze