Syf blokuje większość programów

Od rana męczę się z komputerem i już nie mam sił. Nie wiem skąd się wzięły, ale zaryły mi się w systemie jakieś syfy. Nie mogę przez nie uruchamiać większości programów. Przykładowo, chciałem użyć ComboFixa, ale po wypakowaniu nic się dalej nie dzieje. HiJackThis nie chce ukończyć skanowania, bo przy skanowaniu rejestrów ścina i wyskakuje błąd, że inny program jest używany czy coś. Z bzdur np. Steam się nie chce załadować do końca, LoL się nie chce włączyć itd. Nie mogę też zrestartować komputera ani wyłączyć.

Przeskanowałem kompa Anti-Malware i znalazło 5 gówien. Usunąłem je trwale ale nic się nie poprawiło. Przywracałem do miejsca, w którym było OK i też nic.

Wczoraj nie miałem ani jednego problemu, rano włączyłem komputer i się zaczęły kłopoty. Jedyne rzeczy jakie instalowałem przed tym do sterowniki do modemu i defragmentatora, ale pobrałem go ze strony producenta.

OTL: http://wklejto.pl/143744

Extras: http://www.wklejto.pl/143745

Mam nadzieję, że się znajdzie jakaś pomoc tej nocy, bo do południa mam internet z limitem i ciężko mi ściągać potrzebne rzeczy :frowning:

Nie widać infekcji.

Spróbuj wykonać przywracanie systemu:

Wszystkie programy > Akcesoria > Narzędzia systemowe > Przywracanie systemu

Dysk przeskanuj Dr.WEB CureIt

No właśnie przywracałem system, ale nic nie dało. Spróbuję o kilka dni wcześniej.