Sygate Personal


(Jacekhr77) #1

Witam serdecznie na poczatek zaznaczam ze jestem początkujacym internautą wiec prosze w ewentualnej odpowiedzi o tym pamietac :lol: .Problem dotyczy Sygate Personal 5.5 a dokładniej rzecz ujmując konfiguracji w zakładce security,nie wiem co moge odfajkowac,boje ze zrobie cos nie tak i potem moge miec kłopoty :slight_smile:


(Jacekhr77) #2

Hmmm ok.to pytanie z innej beczki jak skonfigurować Sygate aby mógł współpracowac z firewallem Pandy platinium 7.0 bowiem w momencie zainstalowqania Sygate automatycznie przestał działac firawal w Pandzie...


(fiesta) #3

Hmmmm ok :wink: :wink: :wink:

Tylko pytanie po Ci dwa firewalle ??


(Jacekhr77) #4

Odpowiem pytaniem a czemu nie ? :slight_smile: A tak serio to zdaję sobie sprawe ze jeden w zupełnosci wystarczy a pytam dlatego ze z opisu dowiedziałem sie ze Sygate współpracuje z innymi zaporami,stąd moje pytanko... :wink:


(system) #5

Z moich doswiadczeń wynika że dwa friwalle się nawzajem blokują.. !!

Dlatego zainstaluj sobie jeden a porżądny.. :smiley: :smiley:

Pozdro..!


(jerzy) #6

Żgadza się, chciałem zainstalować Pandę a miałem już Sygate i podczas instalacji stwierdził że już jest zainstalowany Sygate i abym go usunoł. Zainstalował się ale działał tylko anty wir a zapora była nie aktywna, dopiero po usunięciu Sygate dało się uaktywnić zaporę.