Sygate Pro czy Perosnal

czym się oba różnia, jeśli można wiedzieć ?! czy pro ma jakieś dodatkowe funkcje , bo nie rozróżniam który z nich ewentualnie mógłby być lepszy :?

Ja posiadam Pro…chyba ma więcej funkci i wogule. Porównajmy np. Ad-Aware Pro i Per. Personal niema ochrony rezydenckiej a PRO ma :slight_smile:

To takie malutkie porównanie. Posiada więcej bajerów i wogule. I raczej jest droższy :slight_smile:

NIe racze a jest Sygate Personal Firewall jest dla indywidualnego domowego użytkownika darmowy - i w zupełności wystarczający a nie nie trzeba kasy wydawać na pro ani … piracić.

Nie wiesz a kupiłeś :slight_smile:

Moim zdaniem nie ma większej różnicy dla użytkownika domowego, a jak znajdę dokładne różnice to oczywiście podam linka.

jezeli uzywas kaspersky antywirus to wersja pro nigdy w zyciu nie dopusci do jego zaktualizowania! !!

dzięki Boczi za wypowiedź :slight_smile:

ciekawa interpretacja. nigdy nie słyszałem o takim czymś.

wg. mnie wersja pro i personal sa takie same :roll: tylko że pro kosztuje 32 $ :expressionless:

Witam,

Żeby była jasność: różnica między wersją domową a Pro jest dość spora,

czyli jak napisał motorniczy10 różnica w dostępności opcji.

Wystarczy wejść w Tools->Options->Security i zobaczyć, ile jest wycienionych pól.

Dokładnie. Mimo dość sporych różnic między tymi produktami,

w wypadku użytkownika domowego nie mają one aż takiego znaczenia.

Patrz wyżej. :wink:

PS TUTAJ są wypisane różnice między Kerio Personal a Pro, więc mozna się przekonać, co tracimy w domu. :wink:

dzięki :slight_smile: już pojąłem różnice