Sygnały dźwiękowe podczas gry

Witam!

Mam bardzo poważny problem. Gdy gram jakieś 5 minut w jakąś grę (najczęściej Battlefield 3), komputer zaczyna piszczeć.

3 piski - pauza - 3 piski - pauza - 3 piski… itd.

Moja karta graficzna ma wtedy około 69 stopni Celsjusza, a procesor jakieś 50-60. Płyta Główna ma zwykle trochę niższą temperaturę niż procesor.

Mój sprzęt to:

Płyta główna: Asus P8P67 EVO

Procesor: Intel Core i7-2600k

Pamięć RAM: 2x4gb Kingston Hyperx Grey (Sandy Bridge) edition;

Karta graficzna: HIS Readon HD6770;

Dysk Twardy: Samsung, 500gb, SATA

Zasilacz: CHIEFTEC 750W;

Cały sprzęt oprócz dysku twardego jest zupełnie nowy (Karta graficzna była kupowana pod koniec października).

Czy jest to wina chłodzenia komputera? Szczerze powiem, że obudowę mam już dosyć starą i nie za porządną. Podobnie jest z wentylatorem, który zajmuje tylko połowę miejsca, które jest przeznaczone w obudowie oraz dosyć wolno się kręci.

A może to jest wina czegoś innego? Zastanawiałem się czy nie jest to wina jakiegoś złego podłączenia, lub złych ustawień. Nie umiem rozpoznać co oznacza ten dźwięk - szukałem w internecie, mój bios to

“32 Mb Flash ROM , EFI AMI BIOS, PnP, DMI2.0, WfM2.0, SM BIOS 2.5, ACPI 2.0a, Multi-language BIOS, ASUS EZ Flash 2, ASUS CrashFree BIOS 3”

…bios AMI. Znalazłem sygnały dźwiękowe do tego biosu, lecz są to sygnały dźwiękowe przy włączaniu komputera, a speaker’a w moim sprzęcie nie mam podłączonego.

Liczę na waszą pomoc. Z góry dzięki!