Sygnały z zastrzezoneo--->policja moze cos grozic?


(Qspy991) #1

czesc

mam pytanei jeżeli uczen X zadzownił z numeru zastrzeżonego do nauczyciela Y o zwolniene ucznia Z(na żarty), nauczyciel Y się kapnął apotem uczen X zadzwonił do Z i powiedział kilka słów(troche przeklenstw max 5)

to przez taka akcje może cos grozic uczniowi X?

i jeżeli dzwonił od do nauczyciela i ucznia , a uczen X jest z innej szkoły, i w ogole nie zna ani nauzcyciela ani ucznia

co moze mu grozić jak sprawa pojdzie na policje może być coś złego?


(Magik) #2

Niewątpliwie dwója z języka polskiego - dla ciebie - za brak polskich liter, niezaczynanie zdania z wielkiej litery itp.

Po drugie - takie żarty to marnowanie czasu i nerwów nauczyciela i innego ucznia - proponuję zaatakować ścianę głową (własną), może to pomoże.

Co do pytania - jakby Policja miała się zajmować przekleństwami różnych gówniarzy (bo tak należy nazwać takich żartownisiów), to kompletnie nic innego by nie robiła.


(Qspy991) #3

Magik

masz w 101% racje

przepraszam serdecznie za błędy itd

ale jakby a najprawdopodobniej zostanie to zgłoszone na policje to co ona moze zdziałać, tzn będą dochodzić jaki to numer itd

można liczyć na kary $?


(Magik) #4

Zależy, co było w telefonie - jak nie było gróźb karalnych, szantażu czy innych niedozwolonych prawem działań, to napewno nie będzie sobie zawracała głowy.


(jarekm26) #5

a może zadzwoń na komendę, i się spytaj

co robią w takich przypadkach...

oczywiście dzwoń z zastrzeżonego...


(PaPuX) #6

Sprawa wyłacznie z powództwa cywilnego za obrazę nic więcej nie można tu doczepić.

Grzywna lub umorzenie, niska szkodliwość społeczna.

Jak niepełnoletni pociągnięci zostaną rodzice.


(Szczepaniakpila) #7

numer zastrzezony nie znaczy że takiego numeru nie idzie zidentyfikować. Pójdzie na policje i już wiedzą numer i skad bylo dzwonione....A takie głupie żarty są na poziomie przedszkola...:\