Sylwester w Polasacie w necie za Free- Gdzie?

Mam do Was pytanie ponieważ w pokoju nie mam podłączonej kablówki a polsat na “zwykłej” antenie mi śnieży, wpadłem na pomysł by jutro oglądać sylwester na Polsacie w necie. Pytanie tylko czy znacie jakąś sprawdzoną stronkę gdzie można takowy Polsat odbierać. Mam jeszcze pytanie co do programu IPLA. Tam widze w zakładce TV taki program jak Show Live. Na dziś tam nie ma żadnego programu ale jutro widze że jest pokazany sylwester:D i mam pytanie czy to (ten kanał) jest/będzie płatny??

http://weeb.tv/channels

portal oferuje kilkadziesiat programów,co prawda z oglądaniem za free są limity,ale dostep do pełnego premium kossztuje np 3zł za 3 dni…mysle,ze warto

Oferta tego portalu bardzo ciekawa (i tania) ale mam podejrzenie graniczące z pewnością, że firma (zarejestrowana na Cyprze) oferująca stream video nie ma praw do udostępniania sygnału polsatu, tvn, cyfry itp.

nie wazne czy ma czy nie ma :smiley: wazne ze jutro sobie obejrze Polsat :smiley: dziekuje Tobie bardzo :slight_smile:

To prawda mozna miec niejakie watpliwosci co do praw emisji,ale tym niech sie martwią uzytkownicy,którzy udostepniają kanały ( bo na tym to polega) miłego ogladania…Szczepanku :wink:

Dokładnie, wystarczy poczytać regulamin żeby wiedzieć o co w tym wszystkim biega i kto za to odpowiada. Owa firma wg regulaminu udostępnia jedynie infrastrukturę :wink:

A nie lepiej pójść gdzieś i się nadźgać jak bąk, niż siedzieć przed telewizorem? lachen27.gif

Przez skype ci mogę puścić :slight_smile:

35941797636248307985.png

transmisja w programie ipla jest za free.Nic nie trzeba płacić

oglądałem w IPLI :smiley: była za free:D dzieki wszystkim za odp