Symantec AntiVirus

Witam

Potrzebuję opinię znawców odnośnie antywirusa Symantec. Szukałem na wortalu opisu ale nie znalazłem . Bardzo bym chciał wiedzieć jakie oceny ma ten antywirus i czy jest dobry (Jak dobry ). Proszę również o opinie czy nadaje się do komputera już starszego czy nie będzie go zamulało zbytnio (Athlon 800 MHz i 256 Ram , XP Prof ).Aha no i czy ta firma ma coś wspólnego z Nortonem atywirusem.

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Antywirus godny polecenia(dobry moduł skanowania, szy p ki i co najwazniejsze skuteczny) mam go w pakiecie NIS, ale na twojim sprzecie moze go troche obciązac, radze ci najpierw zainstalowac triala i wypróbowac jak bedzie sie u ciebie spisywał.

A Symanetec to producent Nortona itp.

nie, nie , nie,

symantec antyvirus a norton antyvirus to dwa różne pakiety, nie powiązane ze sobą, to samo norton antyvirus a symantec antyvirus to co innego,

norton antyvirus może ci mulic na twoim kompie, ale symantec antyvirus nie będzie ci mulił, jest on bardziej przeznaczony dla firm, ale co nie oznacza że nie możesz go kupić do domu :wink:

symantec antyvirus jest nieco lepszy od brata nortona antyvirusa, i jest bardzo skuteczny :wink:

więc jak byś miał wybrać kup symantec antyvirus

Złączono Posta : 06.11.2005 (Nie) 13:00

nie ma triala programu symantec antyviru;)

Ja nie polecam na tak mizernym kompie fakt silnik skanowania jest dość szybki w porównaniu z np Kasperskym ,ale zato Kaspersky jest dobry do twojego kompa ,osobiscie i w tej chwili mam go na moim starszym kompie Duronie 700 i sprawuje sie dobrze

człowieku ty umiesz czytać pytanie ?

czy pytał się kolega o kasperkiego?

to jest to samo, co ktos się zapyta o opinię opery, a przeciwnicy opery od razu , nie instaluj opery tylko ff, mimo że nikt go nie prosił o takie zdanie, więc daruj sobi ekolego komentarze typu polecam kasperskiego, pytanie brzmiało o opinię symantec antyvirus, i dostał ją, wbrew obawom symantec antyvirus nie zamula kompa nawet na tak słabym kompie jak ma kolega :evil:

ie7 widzisz jak to jest. Jak ktos tak robi podobnie jak ty :stuck_out_tongue:

A tak na serio, antywirus ma dobrą skutecznosć i spokojnie sie nada na twoj komputer jak mowi ie7 :roll:

Z mojej strony EOT

Dobra nie bede pisał nowego teamtu ale ty ciagle podajesz czy ktos tego che czy nie ze Norton Rulezz wiec daruj sobie takie uwagi pod adresem innych, najpierw sie zastanow co ty robisz :x

Zgubiłem E :stuck_out_tongue:

Kolego Ie 7 czy jak tam sie zwiesz nikt cie nie prosił o komentaż do mojej wypowiedzi jezeli masz coś do mnie to pisz na PW a nie wywalaj publicznie pod moim adresem swoich sugesti - napisałem co sam zaobserwowałem na swoim komputerze i doradziłem autorowi posta

ani nikt cie nie prosił o mówienie że symantec jest gorszy od kasperskiego, człowieku, masz temat konkretny to pisz na temat, a nie, to jest jak juz mówiłem o przegladarkach, i dzięki taki osobom robi sie burdel na forum, odpowiadaj albo na pytania jakie zadaje autor albo nie wypowiadaj się w ogóle :twisted:

z mojej strony e.o.t

Że niby co?

ie7 , o co Ci chodzi? Przecież M a x wyraził swoją opinię i jednocześnie zasugerował, że lepiej byłoby zainstalować innego antivirusa.

ie7 proponuje zaprzestac pisać podobne teksty na tym forum.

Witam ! Morzesz kupic Nortona ,ja używam od 3 lat a teraz mam Norton System Works 2005 . Jest bardzo drogi ,ale na bezpieczenstwie nie morzesz oszczędzac bardzo polecam.

Jorg , Nortona co do własnie czystego Antivirusa Symanteca nie ma co nawet co do kropelki porownywać… Sam Antywirus Symanteca ma całkiem inny silnik skanowania jak i już nie wspomne że przyczynia to się do efektywnego wyłapywania wirusów na kompie… Sam gfo bym chciał nabyc ale za drogi na moją kieszeń…