[Symantec Security Check]Który antyvir przechodzi go?

Ostatnio testuję sobie skanery online. Dzisiaj, skorzystałem z Symantec Security Check.

Zrobiłem obydwa scany: security i antyvirusowy. Antyvirusowy przeszedłem bez problemu, system jest czysty, w security także prawie wszystko było dobrze, no, ale prawie, bo sprawdził mi program antyvirusowy, którego aktualnie używam i wywalił, że nie mam zainstalowanego antyvira, gdy mam zainstalowaną pandę którą dostałem na zlocie, zaktualizowaną do wersji 2008, i odrazu zaprezentował rozwiązanie w postaci możliwości zakupu pakietu zabezpieczającego Symanteca właśnie, konkretnie Norton 360.

I zastanawia mnie jaki program antyvirusowy może przejść test Symantec Security Check z wynikiem pozytywnym?

Jeśli ktoś skorzystał z tego skanera i przeszedł test pozytywnie, prosze podzielić się z nami informacją co za antyvir przeszedł ten test.

A może poprostu Symantec dla każdego pakietu pokazuje wynik negatywny po to żeby zachęcić użytkowników do zakupu Nortona 360?

Bardzo ładnie odpowiedziałeś sobie na postawione pytanie

ja mam kaspersky IS 7.0 i mi także pokazuje, że nie mam antywirusa

ten test służy do zachęty do kupna produktów symanteca , i żaden inny antywirus oprócz produktów ww. firmy nie przejdzie pozytywnie tego testu