Symbian 8

Witam. Mam bardzo ważne pytanie, na które w serwisach z komórkami nie mogę dostać odpowiedzi. Otóż posiadam Nokię 6600, która ma system oprecayjny Symbian 7.0, a mój kumpel kupił sobie N6680, która ma już Symbiana w wersji 8.0. I teraz, czy mógłbym wgrać ten system (Symbian 8.0) do swojej N6600? Jeśli tak to gdzie i ile to może mniej więcej kosztować i czy telefon będzie chodził jak wcześniej i czy nic sie nie zepsuje? Z góry dziękuje.

Na 100% nie bedzie działać, możesz co najwyżej sobie zaktualizować softa.

Pozdrawiam.

Ok, a możesz mi pwoiedzieć gdzie moge zaaktualizować softa? Jeśli możesz podaj adres www albo miejsce gdzie to moge zrobić?? Z góry dziękuje.

PozdrO

Zaktualizować soft możesz w punkcie serwisowym nokii (cena ok.40zł) :slight_smile: W innych miejscach nie zwsze mają najnowszą wersję . Wpisując *#0000# dowiesz się jaką masz i czy jest potrzebna aktualizacja .

wpisujac ten kod pokazuje:

V 5.27.0

28-06-04

NHL-10

zy mgoe to jakos zaaktualizowac, jeśli tak to co nowego dostane, bądz stracę?

Juz jest nowszy soft niż ten który masz

I trwa to ok. 40 min.

pewno Twój telefon będzie bardziej stabilny a napewno nic nie stracisz :slight_smile:

Wiecie może gdzie w Warszawie jest taki serwis? Bo trochę się boję do zwykłego iść. :? :?

Zajrzyj do kraty gwarancyjnej telefonu lub na stronie Nokii poszukaj punktów serwisowych

Ok, wielkie dzięki chłopaki.

:))