Symbol tarczy tylko na nowych ikonach - Windows 10

Witam

Pojawia się symbol tarczy (żółto niebieski UAC), tylko na nowych ikonach, wszystkie inne ikony pozostały bez tarcz, tylko ikony nowych programów otrzymują ten symbol tarczy.

Chyba coś wcześniej nabroiłem z kontami użytkowników, ale teraz korzystam z tylko jednego konta które jest kontem administratora z pełnymi prawami (tak podejrzewam że są to pełne prawa administratora)

Chcę usunąć te tarcze na stałe, więc proszę o poradę jak to zrobić.

Ustawienia UAC są wyłączone (ten pasek z suwakiem jest całkiem na dole), w ustawieniach komputera jest tylko moje jedno konto administratora, plik iconcache.db usuwany ale nic to nie pomogło.

Proszę o poradę, i czy mam załączyć logi a jak tak to jakie i z jakich programów.

Dziękuję i Pozdrawiam.

Proszę, oto moja porada:

  1. nigdy nie pracuj na koncie administratora, do codziennych rzeczy musisz zrobić osobne konto z ograniczonymi uprawnieniami
  2. nigdy nie wyłączaj zabezpieczeń systemu, szczególnie kiedy pracujesz na koncie administratora.

OK, Dziękuję za tą poradę ale nie o taką poradę mi chodziło, jak to zlikwidować, o to chodzi.

PORADZIŁEM JUŻ SOBIE -

REJESTR

HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System . Kliknij podwójnie w wartość EnableLUA i nadaj jej wartość 0 .

RESTART

Dodałem sobie temat do zakładek, żeby nie zapomnieć kiedy przyjdziesz z następnym tematem: łolaboga ratujcie, bo mnie się kompiuter popsiuł, a w ogóle to jak odzyskać konto fajabuka i odszyfrować focie ze śniardwów :joy:

1 polubienie